Altının yükselişi düğün sezonundaki çiftleri vurdu

Çeyrek altının 530 TL’ye yaklaşması evlilik hazırlığı yapan çiftleri kara kara düşündürüyor. Kuyumcular evliliği ertelemenin çözüm olmayacağını söylerken düğüne gidecekleri ise ayrı bir telaş sardı. HAYALLER ERTELENDİ Çeyrek altının 500 TL’yi geçmesi, düğün sezonu açılırken çiftlerin kara kara düşünmesine neden oldu. Altın fiyatları hızla yükselirken evlenecek çiftler gram altına yöneldi. Kimi 10 bilezik alacakken bu […]

 Altının yükselişi düğün sezonundaki çiftleri vurdu

25.02.2020 - 13:23

Güncelleme : 25.02.2020 - 13:23

Çeyrek altının 530 TL’ye yaklaşması evlilik hazırlığı yapan çiftleri kara kara düşündürüyor. Kuyumcular evliliği ertelemenin çözüm olmayacağını söylerken düğüne gidecekleri ise ayrı bir telaş sardı.

HAYALLER ERTELENDİ

Çeyrek altının 500 TL’yi geçmesi, düğün sezonu açılırken çiftlerin kara kara düşünmesine neden oldu. Altın fiyatları hızla yükselirken evlenecek çiftler gram altına yöneldi. Kimi 10 bilezik alacakken bu sayıyı 3’e düşürdü kimisi de ‘bu yıl da bekar gezelim’ diyerek evlilik hayallerini erteledi.

PARA TAKILIYOR

Vatandaşlar, yakın akrabalarının dostlarının düğünlerine giderken para taktıkları için mahcup olduklarını söylerken kuyumcular ise altın fiyatına güven olmayacağını belirterek, “Düğününüzü ertelemeyin” diyor.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın