Arifiye Anadolu İmam Hatip Açık Lise Öğrencisinin Büyük Başarısı

      Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesi Açık Lise Öğrencisi Sude ÇIRAK’ın büyük başarısı.       Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesine 2016 yılında Açık Lise öğrencisi olarak başlayan öğrenci Sude ÇIRAK; yüz yüze ve uzaktan derslerini ve sınavlarını büyük bir azim ve gayretle takip ederek üstün derece başarı elde ederek bu yıl okuldan […]

 Arifiye Anadolu İmam Hatip   Açık Lise Öğrencisinin Büyük Başarısı

26.08.2020 - 22:14

Güncelleme : 26.08.2020 - 22:17

      Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesi Açık Lise Öğrencisi Sude ÇIRAK’ın büyük başarısı.

      Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesine 2016 yılında Açık Lise öğrencisi olarak başlayan öğrenci Sude ÇIRAK; yüz yüze ve uzaktan derslerini ve sınavlarını büyük bir azim ve gayretle takip ederek üstün derece başarı elde ederek bu yıl okuldan mezun oldu.

Sude Çırak Açık Lise öğrencisi olarak örgün eğitim öğrencilerin imkanlarına bire bir sahip olmamasına rağmen, tüm kararlılığı ile disiplinli bir şekilde okul hayatının lise basamağını emin adımlarla çıkmayı başardı.

Sude Çırak Üniversite sınavında Dil alanında ilk 19 binlik dilime girerek Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Arapça Öğretmenliği Bölümünü kazandı.

Okul İdaresi,’Kıymetli öğrencimizi gayret ve başarısından dolayı kutluyor ve çok değerli ailesini tebrik ediyoruz.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın