Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesinden Endonezya açılımı…

İlçemiz eğitim kurumlarından Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Endonezya’da İslami eğitim veren “Budi Mulia Dua Bintaro İslamic Junior High Scool” isimli okul arasında çevrimiçi olarak tanışma toplantısı düzenlendi. Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesinden yapılan açıklamada ”Çok samimi ve içten bir yaklaşımla karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Bizim için farklı bir heyecan ve ufuk açıcı bir […]

 Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesinden Endonezya açılımı…

30.04.2021 - 17:35

Güncelleme : 30.04.2021 - 17:35

İlçemiz eğitim kurumlarından Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Endonezya’da İslami eğitim veren “Budi Mulia Dua Bintaro İslamic Junior High Scool” isimli okul arasında çevrimiçi olarak tanışma toplantısı düzenlendi.

Arifiye Anadolu İmam Hatip Lisesinden yapılan açıklamada ”Çok samimi ve içten bir yaklaşımla karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Bizim için farklı bir heyecan ve ufuk açıcı bir program oldu. Yasin-i Şerif okunup dualar ile birlikte ileride tekrar farklı bir şekilde görüşmek dileğiyle programımız sona erdi. Programda emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. ”denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın