Arifiye Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma  Merkezinde inceleme

İlçe Kaymakamımız Bekir DINKIRCI, Arifiye Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma  Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Arifiye Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma  Merkezi Müdürü Hikmet ÇAKAR, tarafından karşılanan Kaymakamımız Bekir DINKIRCI, kurumun genel durumu ve çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Ziyarette Kaymakamımız Bekir DINKIRCI’ya Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Radyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Mehmet […]

 Arifiye Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma  Merkezinde  inceleme

11.01.2023 - 19:30

Güncelleme : 11.01.2023 - 19:30

İlçe Kaymakamımız Bekir DINKIRCI, Arifiye Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma  Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Arifiye Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma  Merkezi Müdürü Hikmet ÇAKAR, tarafından karşılanan Kaymakamımız Bekir DINKIRCI, kurumun genel durumu ve çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

Ziyarette Kaymakamımız Bekir DINKIRCI’ya Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Radyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK ve eşi Dr. Seda ÖZTÜRK’te eşlik ettiler.

Kaymakamımız Bekir DINKIRCI, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Radyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK ve eşi Dr. Seda ÖZTÜRK yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın