Arifiye Belediye Meclis Üyesi Emrah Yılmaz’a teşekkür plaketi verildi

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Teşkliatı Başkan Ferid Şekerli başkanlığında yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. MHP Arifiye İlçe Yönetim kurulu toplantısına İlçe Başkanı Ferit ŞEKERLİ, Kadın Kolları Başkanı Nebahat Öztürk, Belediye Meclis Üyesi Emrah Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İlçe teşkilatından yapılan açıklamada,”Herşey Arifiye İçin” sloganı ile çıktığımız bu yolda, durum değerlendirmesi ve projeler konusunda […]

 Arifiye Belediye Meclis Üyesi Emrah Yılmaz’a teşekkür plaketi verildi

18.10.2020 - 14:56

Güncelleme : 18.10.2020 - 14:56

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Teşkliatı Başkan Ferid Şekerli başkanlığında yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

MHP Arifiye İlçe Yönetim kurulu toplantısına İlçe Başkanı Ferit ŞEKERLİ, Kadın Kolları Başkanı Nebahat Öztürk, Belediye Meclis Üyesi Emrah Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İlçe teşkilatından yapılan açıklamada,”Herşey Arifiye İçin” sloganı ile çıktığımız bu yolda, durum değerlendirmesi ve projeler konusunda istişarelerin yapıldığı belirtildi.

Toplantı sonrası Arifiye Belediye Meclis Üyesi Emrah Yılmaz’a seçildiği günden bu güne kadar verdiği hizmetlerden dolayı MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferit ŞEKERLİ tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın