Arifiye Ekleristan Şubesi açıldı

Ekler pastasına farklı bir boyut kazandıran Ekleristan, Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de yaygınlaşmaya devam ediyor. Merkezi Bursa’da bulunan ve Türkiye genelinde hızla yayılan Ekleristan’ın Arifiye şubesi, Yılmazkaya ailesinden Hilal Yılmazkaya’nın girişimleri ile Atatürk Caddesi Opet Benzin istayonu yanında gerçekleştirilen açılış programı ile hizmete girdi. Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun ”Hayırlı,helal ve bol kazanç” dilekleri ile […]

 Arifiye Ekleristan Şubesi açıldı

25.07.2022 - 23:26

Güncelleme : 25.07.2022 - 23:30

Ekler pastasına farklı bir boyut kazandıran Ekleristan, Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de yaygınlaşmaya devam ediyor.

Merkezi Bursa’da bulunan ve Türkiye genelinde hızla yayılan Ekleristan’ın Arifiye şubesi, Yılmazkaya ailesinden Hilal Yılmazkaya’nın girişimleri ile Atatürk Caddesi Opet Benzin istayonu yanında gerçekleştirilen açılış programı ile hizmete girdi.

Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun ”Hayırlı,helal ve bol kazanç” dilekleri ile gerçekleştirdiği açılışa ,Fırıncılar Odası Başkanı Halil İbrahim Balcı,Saski Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan ve çok sayıda Arifiye’li vatandaş da katıldı.

Ekleristan Arifiye Şubesi’nde, Antep Fıstıklı, Limonlu, Çilekli, Türk Kahveli, Fındıklı, Hindistan Cevizli, Karamelli, Frambuazlı, Bitter Çikolatalı, Muzlu, Vanilyalı, Ballı, Kuru Meyveli, Kivili, Ananaslı, Beyaz çikolatalı ve Klasik olmak üzere ekler çeşitleri raflarda ekler severleri bekliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın