Arifiye Haber’e Kutlama Mesajları

Arifiye Haber sitemizin 4.Yıldönümü dolayısı ile İlimiz ve İlçemizde ki çeşitli kurum ve kuruluşlardan haber sitemize (haber@arifiyehaber.net ) gelen kutlama mesajları … Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’dan Arifiye Haber’e kutlama Sakarya Valimiz Çetin Oktay Kaldırım Arifiye Haber sitemizin 4.yıldönümü dolayısı ile bir kutlama mesajı gönderdi. Valimizin gönderdiği o mesaj; İlgili Haber ‘Bugün tespit edilen 2.322 yeni […]

 Arifiye Haber’e Kutlama Mesajları

24.09.2020 - 2:18

Güncelleme : 24.09.2020 - 19:28

Arifiye Haber sitemizin 4.Yıldönümü dolayısı ile İlimiz ve İlçemizde ki çeşitli kurum ve kuruluşlardan haber sitemize (haber@arifiyehaber.net ) gelen kutlama mesajları …

Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’dan Arifiye Haber’e kutlama

Sakarya Valimiz Çetin Oktay Kaldırım Arifiye Haber sitemizin 4.yıldönümü dolayısı ile bir kutlama mesajı gönderdi.

Valimizin gönderdiği o mesaj;

”Kamuoyunu bilgilendirme görevini başarı ile yerine getiren internet haber siteniz Arifiye Haberin 4’üncü Kuruluş Yıldönümünü tebrik eder,yayın hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim

Bu vesile ile Arifiye Haber sitenizin tüm yönetici ve çalışanlarına muhabbet ve selamlarımı sunarım”

İLÇE KAYMAKAMIZ DINKIRCI’DAN KUTLAMA MESAJI

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’nın Arifiye Haber’in 4.yıldönümü ile ilgili gönderdiği tebrik mesajı;

Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez ıınsurları kitle iletişim araçlarından olan basın, yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkımda bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişiınin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir.

Bu anlamda 22.09.2016 tarihinde yayın hayatına başlayarak, toplumun haber alma ihtiyacını en iyi şekilde yerine getirmek amacıyla gayret gösteren Sakarya Arifiye Haber’in kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutlar, bu günlere gelmesinde erneği geçen tüm yönetici ve çalışanlarınızı şahsınızda tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

‘Başkan Karakullukçu Arifiye Haber’i kutladı’

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu; Sakarya Arifiye Haber’in kuruluşunun 4’ncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı…

Başkan Karakullukçu mesajında; ”Çağın en dinamik mesleklerinden biri olan Gazetecilik, insanlara haber ve bilgi sağlamak gibi çok yönlü bir görev içerir.

Web Sitenizin de bu bilinç ve anlayış içerisinde 4 yıldan bu yana yapmış olduğu dürüst, yapıcı, ilkeli, tarafsız ve kaliteli habercilikte yapmış olduğu başarılı hizmetlerin artarak devam edeceğine yürekten inanıyor, Arifiye’mizin güzide haber kuruluşu olan Arifiye Haber’in 4’ncü kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum.

AK PARTİ ARİFİYE İLÇE BAŞKANI AKBAŞ’TAN MESAJ

Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş’ın Arifiye Haber’in 4.yıldönümü ile ilgili gönderdiği mesajı;

Emeklerinin karşılığını sonuna kadar alacağın,çok sevdiğin ve sevildiğin bir çalışma yaşantının olmasını diliyorum.Başarıların daim olsun.Çalışma hayatında nice mutlu yıllara
Adnan AKBAŞ
AK PARTİ ARİFİYE İLÇE BAŞKANI

MHP İLÇE BAŞKANI ŞEKERLİ, ARİFİYE HABER’E BAŞARI DİLEDİ

MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli Arifiye Haber’in 4.yıldönümü ile ilgili bir tebrik mesajı gönderdi.

İlçe Başkanı Ferid Şekerli’nin o mesajı;

Yerel basının, yerel yönetimde ve kamuoyunda önemi büyüktür. Arifiyehaber.net gerek ilçemiz gerekse şehrimiz için iletişimin ve toplum ilişkilerinin önemli bir noktada olduğu bu dönemde önemli bir yere ve işleve sahiptir.

Arifiye haber ilkeli ve objektif yayın anlayışıyla halkın sorunlarının tespit edilmesi, dile getirilmesi ve paylaşılması adına başarılı bir habercilik yapmaktadır.

İlçemizin ve şehrimizin haberlerini doğru ve güvenilir bir şekilde kamuoyuna aktarmaktadır.


Bu duygu ve düşüncelerle Arifiyehaber.net’in 4’üncü yıldönümünü kutlar; imtiyaz sahibi Mehmet TAŞTAN başta olmak üzere, tüm çalışanların başarılarının daim olması dileğiyle saygı ve selamlarımı sunarım.

ARİFİYE HABER SİTESİNİN 4.YILINI KUTLUYORUZ.

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) Arifiye Haber’in 4.yıldönümünü tebrik etti.

ARSİADER ‘in yayınladığı mesaj;

Kuruluşundan günümüze kadar Özgür, kaliteli, Yapıcı, ilkeli ve tarafsız haber anlayışına taviz vermeden sürdürerek doğru güvenilir gerçekçi haber akışını sağlayarak Arifiye ilçemize ve Sakarya’ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ARSİADER adına teşekkürü bir borç biliriz.

Bu vesile ile Arifiye İlçemizin güzide medya kuruluşu olan ARİFİYE HABER SİTESİNİN 4.Yılını KUTLUYORUZ.

Başarılarının devamını diliyoruz.

ARİFİYE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÜNLÜ’DEN MESAJ


‘Arifiye Haber’in 4.Yaşını tebrik eder,yayın hayatınızda başarılar dilerim’

Veysel Ünlü

Belediye Meclis Üyesi

ARİFİYE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÇETİN’DEN MESAJ

‘Arifiye Haber’in 4.Yayın yılını tebrik eder,yayın hayatında nice yıllar dilerim.’

ARİFİYE AYYILDIZ KULÜBÜNDEN MESAJ

Yayın hayatına başladığı İlk günden bu yana farklı bakış açısı, yapıcı, ilkeli, kaliteli ve tarafsız haber anlayışı ile ilçemiz ve bölgemiz haberciliği ne üstün katkılar sağlayan Arifiye Haber net ‘ in 4. kuruluş yıldönümü’nü kutlar. İmtiyaz sahibi Mehmet Taştan ve ekibin’e başarılar dileriz.

ARİFİYE TRABZONLULAR DERNEĞİNDEN MESAJ

Arifiye Trabzonlular Derneği Başkanı Yunus Zor’un haber sitemize gönderdiği mesajı;

‘Nitelik, tarafsız ve en güncel verileri Arifiye toplumuna iletmek adına sergilediğiniz çabayı takdir ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Nice 4 yıllara.’

ARİFİYE’de sevilen kişi Mert ÖZDEMİR 4.yıl kutlama mesajı

Kuruluşundan günümüze kadar Özgür, kaliteli, Yapıcı, ilkeli ve tarafsız haber anlayışına taviz vermeden sürdürerek doğru güvenilir gerçekçi haber akışını sağlayarak Arifiye ilçemize ve Sakarya ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Şahsım adıma teşekkür ediyorum .

Bu vesile ile Arifiye İlçemizin güzide medya kuruluşu olan ARİFİYE HABER SİTESİNİN 4.Yılını KUTLUYORUM. Başarılarının devamını diliyorum.

ARİFİYE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ AYVAZ’DAN KUTLAMA MESAJI

S.S 15’Nolu Öz Arifiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet AYVAZ’dan kutlama mesajı;

Kurulduğu ilk günden bu yana aynı çizgide ilerleyen; ilkeli, kaliteli,yapıcı ve tarafsız habercilik anlayışıyla ilçemiz haberciliğine katkılar sağlayan,Arifiye’mizin güzide kuruluşlardan olan Arifiye Haber’in 4. yıldönümünü kutlar, başarılarının devamını dilerim.

BEKİR SITKI DURGUN’DAN KUTLAMA MESAJI

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal YAMAK’tan haber sitemize kutlama mesajı;

Çok degerli Arifiye Haber ailesi gösterdiğiniz ilkeli yayıncılıktan dolayı sizi ve ekibinizi kutluyorum.Yayın hayatına getirdiğiniz saygın duruşunuzdan dolayı da tebrik ediyorum.Ayrıca Bekir Sıtkı Durgun Ailesi olarak bizim haberlerimizi de yayınladığınız için teşekkür ediyorum.Yayın hayatınızda nice başarılı yıllarınızı kutlamanız dileğiyle saygılar sunuyorum.

ARİFİYE ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN KUTLAMA MESAJI

Arifiye Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Demir Arifiye Haber’e kutlama mesajı gönderdi.

Başkan Demir mesajında;

‘Kurulduğu günden bu yana tarafsız ve objektif haberciliğin yeni adresi olan Arifiye Haber’in bütün yayın ekibini 4. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle tebrik eder ve yayın hayatlarında muvaffakiyetler dilerim.

    Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da doğru, dürüst, güvenilir ve tarafsız haber yapma; insana ve insanlığa hizmet etme misyonuna sahip olan Arifiye Haber’e bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim.’dedi.

ARİFİYE ARNAVUTLAR DERNEĞİNDEN KUTLAMA MESAJI

Arifiye Arnavutlar Derneği Başkanı Gökhan Aydınlı’dan haber sitemize gelen kutlamam mesajı…

Tarafsız habercilik anlayışınızın,hayatımıza eşlik eden yayınlarınızın ilelebet sürmesini bu vesile ile 4.yılınızı en içten dileklerimiz ile tebrik ederiz.

Gökhan AYDINLI

Arifiye Arnavutlar Dernek Başkanı

Arifiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erman’dan kutlama mesajı

Arifiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü NazmiErman’dan Arifiye Haber’e kutlama mesajı;

Değerli basın kuruluşu Arifiye Haber yayın kurumunu basın hayatındaki ilkeli başarılarından dolayı tebrik ederim.

Basın hayatında nice başarılı yıllar diliyorum.

Nazmi Erman

Arifiye İlçe Milli Eğitim Şb Md

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın