‘Arifiye Haber’in kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutlarım’

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı Arifiye Haber’in 4.yıldönümü ile ilgili bir tebrik mesajı gönderdi. Kaymakamımız Dınkırcı’nın mesajı; ‘Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez ıınsurları kitle iletişim araçlarından olan basın, yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkımda bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişiınin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir. İlgili Haber ‘Bugün tespit […]

 ‘Arifiye Haber’in kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutlarım’

22.09.2020 - 1:01

Güncelleme : 22.09.2020 - 1:01

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı Arifiye Haber’in 4.yıldönümü ile ilgili bir tebrik mesajı gönderdi.

Kaymakamımız Dınkırcı’nın mesajı;

‘Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez ıınsurları kitle iletişim araçlarından olan basın, yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkımda bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişiınin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir.

Bu anlamda 22.09.2016 tarihinde yayın hayatına başlayarak, toplumun haber alma ihtiyacını en iyi şekilde yerine getirmek amacıyla gayret gösteren Sakarya Arifiye Haber’in kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutlar, bu günlere gelmesinde erneği geçen tüm yönetici ve çalışanlarınızı şahsınızda tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın