ARİFİYE İL ORMANI’NA BÜYÜK PROJE!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Arifiye’de bulunan İl Ormanı’nı Büyükşehir bünyesine katmak için çalışma başlattı. Yüce, hayata geçirmek istediği Arifiye’de bulunan İl Ormanı’nın daha geniş kapsamlı olarak içerisinde hayvanat bahçesi, yaşam alanları, hobbit evleri gibi eğlence yerleri olacak konsepti hayata geçirmek istiyor… Edinilen bilgilere göre Büyükşehir Belediyesi, Arifiye ilçesinde bulunan İl Ormanı’nı bünyesine katarak […]

 ARİFİYE İL ORMANI’NA BÜYÜK PROJE!

22.01.2021 - 12:46

Güncelleme : 22.01.2021 - 12:46

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Arifiye’de bulunan İl Ormanı’nı Büyükşehir bünyesine katmak için çalışma başlattı.

Yüce, hayata geçirmek istediği Arifiye’de bulunan İl Ormanı’nın daha geniş kapsamlı olarak içerisinde hayvanat bahçesi, yaşam alanları, hobbit evleri gibi eğlence yerleri olacak konsepti hayata geçirmek istiyor…

Edinilen bilgilere göre Büyükşehir Belediyesi, Arifiye ilçesinde bulunan İl Ormanı’nı bünyesine katarak İl Ormanı’nın da ismini değiştirerek büyük bir projeye imza atmak istiyor. Yüce, İl Ormanı’nda hayvanat bahçesi, yaşam alanları gibi muazzam bir güzellikte proje yapmak için kolları sıvadı.

Kulislerde konuşulan bilgiye göre Sakaryalıların ve İstanbulluların İzmit’de bulunan Ormanya’ya gitmesi Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi rahatsız etti.

Başkan Yüce’nin çevresine en iyisini ve en büyüğünü İl Ormanı’na yapmak istediğini ve Sakarya’ya turist kazandırmayı hedeflediğini söylediği öğrenildi.

İl Ormanı için düşünülen projenin Fizibilite çalışmasının başladığı, isim çalışmasının da devam ettiği öğrenildi.

(medyabar)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın