Arifiye Mezunu Türkmen Ailesinin Mutlu Günü

Arifiye Öğretmen Lisesi 1981 yılı Mezunu, 29 Mayıs Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. E. Albay Zekeriya Turkmen  16 Ağustos 2020 pazar günü, İstanbul Tuzla’ da kızını evlendirdi. Fatma -Zekeriya Türkmen ailesinin kızları Betül Canan ,Utku ailesinin oğlu Aziz Utku Tuzla T.S.K özel Eğitim merkezi Sosyal tesislerinde gerçekleşen düğün ile mutlu yuvalarını kurdular. Türkmen ve Utku ailelerini […]

 Arifiye Mezunu Türkmen Ailesinin Mutlu Günü

19.08.2020 - 20:05

Güncelleme : 19.08.2020 - 20:08

Arifiye Öğretmen Lisesi 1981 yılı Mezunu, 29 Mayıs Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. E. Albay Zekeriya Turkmen  16 Ağustos 2020 pazar günü, İstanbul Tuzla’ da kızını evlendirdi.

Fatma -Zekeriya Türkmen ailesinin kızları Betül Canan ,Utku ailesinin oğlu Aziz Utku Tuzla T.S.K özel Eğitim merkezi Sosyal tesislerinde gerçekleşen düğün ile mutlu yuvalarını kurdular.

Türkmen ve Utku ailelerini bu mutlu gününde dostlarıda yalnız bırakmadılar.

Arifiye Mezunlarından bir grupta Arifiye Mezunu Türkmen ailesinin düğün cemiyetine katılarak mutlu günlerinde Türkmen ve Utku ailelerinin mutluluklarına ortak oldular.

Türkmen Ailesi gerçekleşen cemiyet ile ilgili sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Yayınlanan o mesajda;

’16 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNÜ AKŞAMI İSTANBUL TUZLA’DAKİ T.S.K. ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ SOSYAL TESİSLERİNDE KIZIMIZ BETÜL CANAN İLE OĞLUMUZ AZİZ UTKU’NUN HAYATI ÖMÜR BOYU BİRLİKTE PAYLAŞMA KARARLILIKLARI NETİCESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN DÜĞÜN TÖRENİNE BİZZAT KATILARAK BİZLERİ ONURLANDIRAN VE MEMNUN EDEN DEĞERLİ DOST, AKRABA, ARKADAŞ VE KARDEŞLERİMİZ İLE UZAKTAN YAKINDAN TELEFON VE TELGRAFLA KUTLAMA MESAJI GÖNDEREN TÜM DOSTLARIMIZA GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİZ. ÜLKEMİZİN VE DÜNYANIN SALGIN HASTALIKLA MÜCADELE ETTİĞİ BİR DÖNEMDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMADINIZ; EVLATLARIMIZIN BU MUTLU GÜNÜNDE SİZLERLE BİR ARADA OLMAK GÜZELDİ. TÜRKMEN AİLESİ OLARAK SİZLERE TEŞEKKÜR EDER, SAĞLIK VE AFİYETLER DİLERİZ. KUTSAL AİLE ÇATISI ALTINDA BİR ARAYA GELEN EVLATLARIMIZ GİBİ TÜM GENÇLERİMİZE ÖMÜR BOYU SAĞLIK, AFİYET VE MUTLULUKLAR DİLERİZ.
FATMA-ZEKERİYA TÜRKMEN ‘denildi.

Genç çifte arifiye haber ailesi olarak ömür boyu mutluluklar dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın