Arifiye Muhtarlar Derneğinden Hayırlı Olsun ziyaretleri

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yavuz ve Mahalle muhtarlarımız bugün Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ile birlikte ilçemizde kongrelerini gerçekleştiren siyasi partilerin ilçe başkanlarına hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdiler. Arifiye Ak Parti ilçe başkanlığına seçilen Adnan Akbaş ve yönetimini ilçe teşkilat binasında ziyaret eden muhtarlarımız hayırlı olsun dileklerini ileterek karşılıklı istişarelerde bulundular. Daha sonra MHP […]

 Arifiye Muhtarlar Derneğinden Hayırlı Olsun ziyaretleri

22.09.2020 - 21:45

Güncelleme : 22.09.2020 - 21:45

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yavuz ve Mahalle muhtarlarımız bugün Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ile birlikte ilçemizde kongrelerini gerçekleştiren siyasi partilerin ilçe başkanlarına hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Arifiye Ak Parti ilçe başkanlığına seçilen Adnan Akbaş ve yönetimini ilçe teşkilat binasında ziyaret eden muhtarlarımız hayırlı olsun dileklerini ileterek karşılıklı istişarelerde bulundular.

Daha sonra MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli veyönetimini ilçe teşkilat binasında ziyaret eden muhtarlarımız, Şekerli’ye hayırlı olsun dilekleri ile birlikte başarı dileyerek,Arifiye için gündemde ki konuları ele aldılar.


YORUMLAR
Bir Yorum Yapın