Arifiye Neviye İlkokulunda Sıfır Atık Zanaat Sergisi Açıldı

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının son iki haftasına girildiğinde tüm okullarımızda yılsonu etkinlikleri yoğunluk kazandı. İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Arifiye ilçemize yaptığı ziyarette Neviye İlkokulunun tüm şubelerinin ve özel eğitim öğrencilerinin birlikte hazırladığı, geri dönüşüm malzemelerinden yapılan çalışmaların yer aldığı Sıfır Atık Zanaat Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdi. Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile İlçe Milli […]

 Arifiye Neviye İlkokulunda Sıfır Atık Zanaat Sergisi Açıldı

31.05.2022 - 19:07

Güncelleme : 31.05.2022 - 19:07

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının son iki haftasına girildiğinde tüm okullarımızda yılsonu etkinlikleri yoğunluk kazandı.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Arifiye ilçemize yaptığı ziyarette Neviye İlkokulunun tüm şubelerinin ve özel eğitim öğrencilerinin birlikte hazırladığı, geri dönüşüm malzemelerinden yapılan çalışmaların yer aldığı Sıfır Atık Zanaat Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile İlçe Milli Eğitim Müdür Yüksel Gülaç ve ilçedeki eğitimcilerin de katıldığı açılışta Müdür Savaşçı, okul öğrencilerinin öğretmenleri öncülüğünde yıl boyunca yaptığı çalışmaların da yer aldığı sergiyi gezdi.

Sergide öğrencilerle geri dönüşüm malzemelerinden yaptıkları oyunlara ve etkinliklere eşlik eden İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, yüz yüze verimli geçen bir eğitim yılının meyvelerinin görüldüğü sergilerde büyük emekler bulunduğunu ifade ederek katkı veren herkese teşekkür etti.

Savaşçı,Öğrencileri, öğretmenleri, aileleri ve okul yöneticilerini kutladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın