Arifiye Osman Öztürk İHO’da Z Kütüphane açıldı

Milli Eğitim Bakanlığının “Okullar Hayat Olsun” projesi ile okullarımızdaki kütüphaneler zenginleşiyor. Çehresi yenilenen bu kütüphanelerden biri de Arifiye Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu oldu. Kütüphaneler haftasına denk gelen açılış, Okul Müdürü M. Sami Akaryalı’nın konuşması ile başladı. Z-Kütüphanelerin içeriği hakkında bilgi verildi ve dualar edildi. Ayrıca Arifiye ilçe kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı konuşma yaptı. İl […]

 Arifiye Osman Öztürk İHO’da Z Kütüphane açıldı

30.03.2018 - 16:23

Güncelleme : 30.03.2018 - 19:58

Milli Eğitim Bakanlığının “Okullar Hayat Olsun” projesi ile okullarımızdaki kütüphaneler zenginleşiyor. Çehresi yenilenen bu kütüphanelerden biri de Arifiye Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu oldu.

Kütüphaneler haftasına denk gelen açılış, Okul Müdürü M. Sami Akaryalı’nın konuşması ile başladı. Z-Kütüphanelerin içeriği hakkında bilgi verildi ve dualar edildi. Ayrıca Arifiye ilçe kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı konuşma yaptı. İl Kültür Müdürü Hüseyin Yorulmaz, Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu kurdeleyi keserek açılışı yaptı.

Misafirlerin özellikle de çocukların beğenisi yüzlere yansıdı.

Okulumuza kazandırılan zenginleştirilmiş kütüphane ile içerisinde internet hizmeti olan ve öğrencilere dijital öğrenme içeriği sunan renkli bir dünyanın kapıları aralandı.

Z-Kütüphanenin açılışına Arifiye Kaymakamı Adem YAZICI, Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU, İl Kültür Müdürü Hüseyin YORULMAZ, iL Milli Eğitim Şube Müdürü Alican AKDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Şube Müdürleri Nazmi ERMAN ve Atalay GÜRBÜZ, Ak Parti İlçe Başkanı Ali BAŞAR ve yönetimi,İlçemizde bulunan okul müdürleride katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın