Arifiye’de Okullar Şenlendi

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı,2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının  başlangıcı sebebiyle; Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu’nun 1. Sınıf ve Anasınıflarını  ziyaret etti. Okul ziyareti sırasında Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nazmi Erman eşlik etti.  Okulun genel durumu hakkında Okul Müdürü  Cemal Yamak’tan bilgiler alan Kaymakamımız;  okul idarecileri ve öğretmenler ile bir […]

 Arifiye’de Okullar Şenlendi

21.09.2020 - 17:08

Güncelleme : 21.09.2020 - 17:08

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı,2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının  başlangıcı sebebiyle; Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu’nun 1. Sınıf ve Anasınıflarını  ziyaret etti.


Okul ziyareti sırasında Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nazmi Erman eşlik etti. 

Okulun genel durumu hakkında Okul Müdürü  Cemal Yamak’tan bilgiler alan Kaymakamımız;  okul idarecileri ve öğretmenler ile bir araya geldi, görüş ve talepleri dinleyerek bir süre sohbet etti.

Koronavirüs salgını ile mücadele  konusunda tüm paydaşların eşgüdümle ve alınan tedbirlere herkesin uymasının önemini belirterek öğrenci ve velilere maske, hijyen ve sosyal mesafe konularında hassasiyet gösterilmesi ayrıca öğrenci ve velilerimizin  bu konuda  bilinçlendirilmesinin önemini vurguladı. 

Sınıflarda derslere katılan Kaymakamımız, öğrencilerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Öğrencilerimize planlı ve düzenli bir şekilde çalışmalarını isteyerek hediyeler verdi.

Ayrıca okul bahçesinde öğrenci velileri ile sohbet ederek Koronavirüsle mücadelenin sekronize bir biçimde toplumun tüm katılımlarının aynı görev ve sorumluluk bilinci içerisinde hareket etmesinin önemini örnekler ile açıkladı. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakamımız yeni eğitim öğretim yılının herkes için hayırlı olmasını temenni edip, öğrencilere başarılar diledi.Okulun önünde çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın