Arifiye’de vefa istişaresi

Arifiye İlçe Jandarma Komutanı Sabahattin Aktaş ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Osman Gündüz, Arifiye Din Görevlileri Derneği Başkanı Fırat Başer’i ziyaret ederek salgın sürecindeki çalışmaları ele aldılar. Kurumlar arası diyalogla yürütülen ve din görevlilerin gönüllü olarak yer aldığı vefa grubundaki çalışmaların ele alındığı ziyaret için teşekkür eden Dernek Başkanı Başer, “Arifiye birlik ve beraberliğini en […]

 Arifiye’de vefa istişaresi

21.11.2020 - 17:40

Güncelleme : 21.11.2020 - 17:40

Arifiye İlçe Jandarma Komutanı Sabahattin Aktaş ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Osman Gündüz, Arifiye Din Görevlileri Derneği Başkanı Fırat Başer’i ziyaret ederek salgın sürecindeki çalışmaları ele aldılar.

Kurumlar arası diyalogla yürütülen ve din görevlilerin gönüllü olarak yer aldığı vefa grubundaki çalışmaların ele alındığı ziyaret için teşekkür eden Dernek Başkanı Başer, “Arifiye birlik ve beraberliğini en iyi sergileyen ilçelerimizin başında gelmektedir. Salgının en başından beni emniyetimiz ve jandarmamız ile diyalog halinde girmediğimiz sokak, ulaşmadığımız ihtiyaç sahibi kalmamıştır. Komutamıza ve müdürümüze teşekkür ediyoruz. Salgının yeniden artışa geçtiği bu zor günlerde gönüllü çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz” dedi.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın