Arifiye’li Bilal YILMAZER’den ”SANIK” isimli klip çalışması…

Sakarya’nın Arifiye İlçesi Ahmediye Mahallesinden yeni bir yıldız daha doğuyor. Ahmediye Mahalle Muhtarı Nedim Yılmazer’in oğlu olan Bilal Yılmazer 2004 yılından beri kendine özgü bir tarzda müzik ile uğraşıyor. Klip çekilen genç sanatçının çalışması , kısa sürede binlerce kez izlendi.Müzik sevdalısı genç Bilal YILMAZER, yaptığı açıklamada, ”Müzik benim hayatımın en önemli parçalarından . İlgili Haber […]

 Arifiye’li Bilal YILMAZER’den ”SANIK” isimli klip çalışması…

20.02.2021 - 18:49

Güncelleme : 04.03.2021 - 18:02

Sakarya’nın Arifiye İlçesi Ahmediye Mahallesinden yeni bir yıldız daha doğuyor.

Ahmediye Mahalle Muhtarı Nedim Yılmazer’in oğlu olan Bilal Yılmazer 2004 yılından beri kendine özgü bir tarzda müzik ile uğraşıyor.

Klip çekilen genç sanatçının çalışması , kısa sürede binlerce kez izlendi.Müzik sevdalısı genç Bilal YILMAZER, yaptığı açıklamada, ”Müzik benim hayatımın en önemli parçalarından .

Yıllardır sabırsızlıkta beklediğim klip çalışmasını çekip izleyenlerimizle paylaşmanın gururunu yaşıyorum.Söz ve müziği bana ait olan SANIK adlı parçamın izleyenlere dinlerken keyif vereceği inancındayım.

Bilal YILMAZER; Söz ve Müziği kendisine ait olan ”SANIK” isimli klip çalışması

V&Y Production ortaklığı ile YouTube ve Tüm dijital platformlarda izlenime sunulmuştur.

Bilal YILMAZER KİMDİR ?

1984 yılında Sakarya Adapazarı’nda doğdu. Sakarya’da doğup büyüyen Bilal YILMAZER sevilen bir ailenin bireyidir. Annesi Cennet hanım ev hanımı,babası Nedim YILMAZER ikamet ettiği Arifiye Ahmediye mahallesinide muhtarlık görevini yapmaktadır. Kardeşi Sinan YILMAZER otomasyon sektöründe işletmeci olarak bilinir.

Bilal Yılmazer İlkokul’u 1992 yılında Sakarya Ahmediye Köyü İlköğretim okulu’nda Ortaokul’u 1997 yılında Sakarya Atatürk Orta Okulu’nda Lise’yi 2000 yılında Sakarya Fatih Endüstri Meslek Lisesi’nde eğitimini tamamlayarak mezun oldu.

Tam anlamı ile 2004 yılında müzik hayatına başlayan Yılmazer,gerçekleştirdiği konser ve festival etkinliklerinde kendine özgü bir tarzı ile gönüllere dokunarak, elde ettiği başarıyı ileri taşıyıp söz ve müzik yazmaya başladı.

14 eylül 2020 tarihinde “Anne gibi” eserinin piyasaya çıkması ile birlikte herkes tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Bu çalışmanın yanından bir sürpriz daha geldi.”Yanar yüreğim” adlı parçası ile tüm dijital platformlarda 7 milyon izleyiciye ulaşan Kürşat Gürel’de kemençesi ile parçaya eşlik ederek Bilal Yılmazer’e desteğini verdi.

Dinleyicilere duygu dolu anlar yaşatan şarkısı herkes tarafından konuşulmaya başlandı. İlk video klibin akustik yayınlanması ile birlikte dinleyicilerini etkileyen Bilal Yılmazer’e müzik hayatında başarılar dileriz.

SANIK PARÇASININ SÖZLERİ

 •  
  • Bir sonrakine kalır mı bilmem
  • Elimde değil ölümlü dünya
  • Sıcak yemeğim soğuktu elim uyuştu dilim.
  • Bilmediğim sorunlu dünya
  • Soğuk geceler donuk heceler bir bilmeceler
  • Tonlarını bilmediğim soluk bir dünya
  • Soğuk geceler donuk heceler
  • Bir bilmeceler
  • Kurallarını bilmediğim sanık bir dünya
  • Sen ne sandın ne sandın ki
  • Oyun mu sandın oyun mu sandı

Haber : Zafer Omay / kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın