ARSİADER 2023 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) 2023 yılı ilk Toplantısı Dernek merkezinde gerçekleştirildi. Başkan Fatih Fahri Yeter Toplantının Gündemi olarak Derneğin 2023 yılındaki yapılması planlanan faaliyetleri, hedefleri hakkında detaylıca bilgi verdi. Toplantıya katılan yeni üyelere Derneğin Amaçlarını ve kurulduğu 2017 den bugüne kadarki yapılan faaliyetleri anlattı. İlgili Haber Eğitimde ikinci dönem başlıyor Başkan […]

 ARSİADER 2023 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi

11.01.2023 - 14:14

Güncelleme : 11.01.2023 - 14:14

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) 2023 yılı ilk Toplantısı Dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Başkan Fatih Fahri Yeter Toplantının Gündemi olarak Derneğin 2023 yılındaki yapılması planlanan faaliyetleri, hedefleri hakkında detaylıca bilgi verdi.

Toplantıya katılan yeni üyelere Derneğin Amaçlarını ve kurulduğu 2017 den bugüne kadarki yapılan faaliyetleri anlattı.

Başkan Fatih Fahri Yeter Geleneksel olarak Heryıl yapılan (GİK) Genel istişare toplantısı yapılacağı yerleri ve gündem konusu hakkında üyeleri bilgilendirdi.

Toplantıda söz alan üyelerin fikir ve önerileri dinlendi. Arifiye ile ilgili sosyal projeler konusunda istişareler yapılarak fikir alış verişlerinde bulunuldu…

Toplantının sonunda Arsiader ailesine yeni katılan üyelerin kayıtları yapıldı. Toplantıya katılan üyelerde hatıra fotoğrafı çekildi.

rbt

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın