ARSİADER Başhekim Vahap UĞURLU’yu ziyaret etti.

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Yönetimi Arifiye İlçemiz de tadilatı tamamlanarak hizmete giren SADIKA SABANCI DEVLET HASTANESİ Başhekimi Vahap UĞURLU’yu ziyaret etti. Ziyarete ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER, Başk.Yard Serkan Çakır, Mali İşler Kom. Başk Harun DAYİOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet ACAR, Hakan YAZICI, Ferhat YAKUT, Recep AKBURAK katıldı. Başhekim Uğurlu’dan hastanenin […]

 ARSİADER Başhekim Vahap UĞURLU’yu ziyaret etti.

21.10.2022 - 11:43

Güncelleme : 21.10.2022 - 11:43

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Yönetimi Arifiye İlçemiz de tadilatı tamamlanarak hizmete giren SADIKA SABANCI DEVLET HASTANESİ Başhekimi Vahap UĞURLU’yu ziyaret etti.

Ziyarete ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER, Başk.Yard Serkan Çakır, Mali İşler Kom. Başk Harun DAYİOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet ACAR, Hakan YAZICI, Ferhat YAKUT, Recep AKBURAK katıldı.

Başhekim Uğurlu’dan hastanenin son durumu hakkında bilgilendirmede bulunurken,”Hastane de Acil servisin faal olarak 6 yatak olduğunu ve bunun yeterli olmadığını, Acil servis alanının arkasına Acil müşahade, Merkez laboratuvar ve Ameliyathanenin büyütülmesi için ivedi olarak ek bir binaya ihtiyaç olduğunu ve bunun biran önce yapılması gerektiğini” söyledi.

Başhekim Uğurlu,” Hastane bünyesinde Göz ve diş bölümünün de yakın zamanda eksik ve kurulma aşamasında olan cihazlarında tamamlanarak tam kapasite ile hizmete gireceğini” müjdeledi.

ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER, ”Dernek olarak hastanenin hizmete açılmasından memnuniyet duyduklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür ederek,Başkan Başhekim Vahap uğurlu bey başta olmak üzere hastane yönetiminin heyecanını azmini, mücadelesini, Projelerini görünce daha da memnun olduğunu bu konuda sivil toplum kuruluşu olarak Başhekimin ve hastahane yönetiminin yanında ve her zaman destekcisi olacaklarını” söyledi.

BALKAN OPTİK UNUTULMADI!

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Yönetimi hastane ziyaretinden sonra BALKAN OPTİK İşletme sahibi Erdinç BALKAN’ı da ziyaret ettiler.

Ziyarette ticarette ki son ekonomik durumlar istişare edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın