ARSİADER Üyeleri Geleneksel Aile Pikniğinde Buluştu

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) üyeleri GELENEKSEL AİLE PİKNİK PROGRAMINDA Esentepe Kırcaali Yaylası’nda Biraraya geldi. Düzenlenen Piknik Programamına Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI, Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU, Serdivan Jandarma Komutanı, Gazeteciler, Arsiader üyeleri ve onursal üyeler Aileleri ile birlikte katılım sağladı. ARSİADER Başkan Fatih Fahri YETER özellikle davete katılım sağlayan tüm misafirlere […]

 ARSİADER Üyeleri Geleneksel Aile Pikniğinde Buluştu

15.08.2022 - 1:06

Güncelleme : 15.08.2022 - 1:06

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) üyeleri GELENEKSEL AİLE PİKNİK PROGRAMINDA Esentepe Kırcaali Yaylası’nda Biraraya geldi.

Düzenlenen Piknik Programamına Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI, Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU, Serdivan Jandarma Komutanı, Gazeteciler, Arsiader üyeleri ve onursal üyeler Aileleri ile birlikte katılım sağladı.

ARSİADER Başkan Fatih Fahri YETER özellikle davete katılım sağlayan tüm misafirlere ve organizasyona öncülük eden başta Arsiader Başk. Yard. Serkan Çakır’a, Dostlar Çağ Kebap İşletme sahibi Murat Müdesim Özen beye, Aytaş yemek İşletme sahibi Muhittin ALTUNTAŞ beye,Yakut Çay İşletme sahibi Ferhat YAKUT beye, Zafer Reklam Nezir BOZ beye teşekkür etti…

Başkan Yeter,Aileler ile bir araya gelinen piknik organizasyonu geleneğini birlik ve beraberlik içisinde devam ettireceklerini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın