ARSİADER ve AKRAN GRUP A.Ş yi Temsilen ‘DUBAİ GULFOOD 2020’ Fuarına Katıldı.

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Fatih Fahri Yeter TÜMSİAD`ın Organize ettiği programla ‘DUBAİ GULFOOD 2020 fuarına ARSİADER ve AKRAN GRUP A.Ş yi Temsilen ARSİADER Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Tay ile birlikte katılım sağladı. Sosyal Medya hesabndan fuar ve Dubai gezisi hakında paylaşımda bulunan Başkan Fatih Fahri Yeter,’Dünyanın enbüyük fuarı olan bu organizasyona […]

 ARSİADER ve AKRAN GRUP A.Ş yi  Temsilen ‘DUBAİ GULFOOD 2020’ Fuarına Katıldı.

19.02.2020 - 13:44

Güncelleme : 19.02.2020 - 13:44

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Fatih Fahri Yeter TÜMSİAD`ın Organize ettiği programla ‘DUBAİ GULFOOD 2020 fuarına ARSİADER ve AKRAN GRUP A.Ş yi Temsilen ARSİADER Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Tay ile birlikte katılım sağladı.

Sosyal Medya hesabndan fuar ve Dubai gezisi hakında paylaşımda bulunan Başkan Fatih Fahri Yeter,’Dünyanın enbüyük fuarı olan bu organizasyona Başta Türk firmaları olmak üzere Dünyanın heryerinden birçok firmalar katılım sağlamış. Çok renkli, Verimli, keyifli ve yorucu bir gün oldu… Bu arada Dubai Birleşik Emirlikleri Denizin içini doldurmuşlar, Ortasına yapay göl ve büyük kanal yapmışlar, etrafına Gökdelenler dikmişler, çölü toprakla doldurup çimen, çiçek ve ağaçlarla doldurarak Yepyeni bir Dubai ülke yapmışlar… İnsanoğlunu isterse neler yapabileceğini canlı gördük… Haa.. Unutmadan BURALARDA YAPAY GÜZELLİK VAR… CENABI HAK BİZİM VATANIMIZDA HERŞEYİ İLE DOĞAL GÜZELLİK VERMİŞ… ‘dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın