ARSİADER’den ”Camiler ve Din Görevlileri” Haftası ziyaretleri

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) ”CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI ”dolayısı ile Başkan Fatih Fahri Yeter ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Arifiye İlçe Müftüsü Hasan Rahmi DÜZENLİ’yi ziyaret ettiler. Arifiye Din görevliler Derneği Başkanı Fırat BAŞER’i de ziyaret eden ARSİADER yönetimi hafta dolayısı ile isitişarelerde bulundular. Ziyarete Başkan Fatih Fahri YETER, […]

 ARSİADER’den ”Camiler ve Din Görevlileri” Haftası ziyaretleri

08.10.2022 - 11:23

Güncelleme : 08.10.2022 - 11:23

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) ”CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI ”dolayısı ile Başkan Fatih Fahri Yeter ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Arifiye İlçe Müftüsü Hasan Rahmi DÜZENLİ’yi ziyaret ettiler.

Arifiye Din görevliler Derneği Başkanı Fırat BAŞER’i de ziyaret eden ARSİADER yönetimi hafta dolayısı ile isitişarelerde bulundular.

Ziyarete Başkan Fatih Fahri YETER, Başkan Yardımcısı Serkan Çakır, İnsan Kaynakları Komisyon Başkanı Mehmet VURALOĞLU, Mali İşler Komisyon Başkanı Harun DAYİOĞLU, Sosyal işler Komisyon Başkanı irfan Koçak, Yönetim Kurulu Üyesi ve Meclis üyesi Ahmet ACAR katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın