ARSİADER’den Hayırlı Olsun ziyareti

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Yönetimi,Başkan Fatih Fahri Yeter ile birlikte Arifiye İlçemizde yakın zamanda Ofis açarak Ticari Faaliyete başlayan YAREN HARİTA ve KADASTRO İşletme sahibi Melih ÇİĞDEM’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. YAREN HARİTA ve KADASTRO İşletme sahibi Melih ÇİĞDEM’i Ofisinde ziyaret eden ARSİADER yönetimi yaptıkları açıklamada;” Kendisine Hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. […]

 ARSİADER’den Hayırlı Olsun ziyareti

22.02.2021 - 18:35

Güncelleme : 22.02.2021 - 18:35

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Yönetimi,Başkan Fatih Fahri Yeter ile birlikte Arifiye İlçemizde yakın zamanda Ofis açarak Ticari Faaliyete başlayan YAREN HARİTA ve KADASTRO İşletme sahibi Melih ÇİĞDEM’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

YAREN HARİTA ve KADASTRO İşletme sahibi Melih ÇİĞDEM’i Ofisinde ziyaret eden ARSİADER yönetimi yaptıkları açıklamada;” Kendisine Hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Arsiader Üyeleri adına Melih beye Bol, Bereketli ve Helal Kazançlar diliyoruz.”dediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Arifiyeli dedi ki:

    Bir zamanlar yaren kırtasiye idi ,
    Şimdi yaren harita … Anne ve baba ak partili …Arifiye nereye kayıyor …

    • melih çiğdem dedi ki:

      Sn. “ARİFİYELİ” isminizi yazmadığınız için böyle hitap ediyorum. müsait olduğuzda çaya beklerim. nerde yanlış yaptığımı anlatırsanız hatalarımı düzeltmeye çalışırım.