ARSİADER’den İlçe Başkanı Akbaş’a Hayırlı Olsun ziyareti

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter ve Yönetimi geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ilçe kongresi sonrası Ak Parti Arifiye İlçe Başkanlığına seçilen Adnan AKBAŞ ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. İlçe teşkliat binasında gerçekleşen ziyarete ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER, Başk. Yard. Orhan TAY, İnsan kaynakları Kom.Başk. Mehmet VURALOĞLU, Reklam […]

 ARSİADER’den İlçe Başkanı  Akbaş’a Hayırlı Olsun ziyareti

03.10.2020 - 13:27

Güncelleme : 03.10.2020 - 13:27

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter ve Yönetimi geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ilçe kongresi sonrası Ak Parti Arifiye İlçe Başkanlığına seçilen Adnan AKBAŞ ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

İlçe teşkliat binasında gerçekleşen ziyarete ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER, Başk. Yard. Orhan TAY, İnsan kaynakları Kom.Başk. Mehmet VURALOĞLU, Reklam ve Tanıtım Kom. Başk Nezir BOZ, Sosyal İşler Kom. Başk. İrfan KOÇAK, Yönetim Kurulu üyesi Ahmet YILDIZ, İbrahim SAYGILI Ferhat YAKUT veHakan YAZICI katıldı.

İlçe Başkanı Adnan Akbaş ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter ve Yönetim kuruluna teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın