ARSİADER’den Peyzaj ve Süs bitkiciliği festivaline katılan firmalara ziyaret

Arifiye Esnaf ve Sanayici iş Adamlaru Derneği (ARSİADER) bu yıl 3.sü düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs bitkiciliği festivaline yönetim olarak katılarak,ARSİADER Üyeleri,Arifiyeli Esnaflar ve diğer misafir standları ziyaret ettiler. ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter ;’Bu Festivali Sakarya’mıza ve Sapanca’ya kazandıran, bu organizasyona öncülük eden Arifiyeli hemşerimiz Rated Başk. Remzi Adıyaman beye, ekibine, Sakarya Büyük Şehir […]

 ARSİADER’den Peyzaj ve Süs bitkiciliği festivaline katılan firmalara ziyaret

16.09.2020 - 21:52

Güncelleme : 16.09.2020 - 21:52

Arifiye Esnaf ve Sanayici iş Adamlaru Derneği (ARSİADER) bu yıl 3.sü düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs bitkiciliği festivaline yönetim olarak katılarak,ARSİADER Üyeleri,Arifiyeli Esnaflar ve diğer misafir standları ziyaret ettiler.

ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter ;’Bu Festivali Sakarya’mıza ve Sapanca’ya kazandıran, bu organizasyona öncülük eden Arifiyeli hemşerimiz Rated Başk. Remzi Adıyaman beye, ekibine, Sakarya Büyük Şehir Belediyesine, Sakarya Valiliğine, Sakarya ticaret odası Yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. ARSİADER olarak Bu gibi projeleri her daim Destekliyoruz, Şehrimizin daha iyi tanıtılmasına, Yerli ve yabancı yatırımcıları getirecek, teşvik edecek, Bunun gibi birçok faaliyetlerin yapılmasını bekliyoruz…’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın