ASRİAD Sakarya Şubesi yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi

ASRİAD Sakarya Şubesi ilk yönetim kurulu toplantısını Şube Başkanı Rıdvan Ulusal Başkanlığında yaptı. Başkan Ulusal, toplantıda; “ASRİAD, Türkiye Yüzyılında şehrimizin ve ülkemizin üretim, istihdam ve ihracat eksenli çalışmalarına yön vermek için var gücüyle çalışmaktadır” dedi. Kısa adı ASRİAD olan Asrın İŞ Adamları Derneği Sakarya Şubesi ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.  Bir süre önce kuruluşunu tamamlayan […]

 ASRİAD Sakarya Şubesi yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi

25.01.2023 - 17:26

Güncelleme : 25.01.2023 - 17:26

ASRİAD Sakarya Şubesi ilk yönetim kurulu toplantısını Şube Başkanı Rıdvan Ulusal Başkanlığında yaptı. Başkan Ulusal, toplantıda; “ASRİAD, Türkiye Yüzyılında şehrimizin ve ülkemizin üretim, istihdam ve ihracat eksenli çalışmalarına yön vermek için var gücüyle çalışmaktadır” dedi.

Kısa adı ASRİAD olan Asrın İŞ Adamları Derneği Sakarya Şubesi ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.  Bir süre önce kuruluşunu tamamlayan ASRİAD Sakarya Şubesi yönetim kurulu toplantısının ilkini Serdivan İlçesinde ki hizmet binasında gerçekleştirdi. Toplantıya başkanlık eden Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal; “Sakarya’mızın ve ülkemizin iktisadi kalkınmasına nitelikli insan ve nitelikli iş gücü üreterek değer kazandırmak öncelikli hedefimizdir. Fıtrata uyumlu, değer yargılarına dayalı ve yaşayan bir ekonomi üretmek, gelir ve servet dağılımının hakkaniyetli ve sürdürebilir bir düzleme ulaşmasını sağlamak misyon ve vizyonumuzun gereğidir. ASR kök kavramıyla, insanlık için kesintisiz bir şekilde; sağlam inanç, kaliteli iş, Hakk’ın ve sabrın egemenliğinden hareketle yola çıkan ASRİAD, Türkiye Yüzyılında şehrimizin ve ülkemizin üretim, istihdam ve ihracat eksenli çalışmalarına yön vermek için var gücüyle çalışmaktadır. Sakarya kamuoyunun ASRİAD’ a göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı Şahsım ve Yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum” diyerek toplantıya katılım sağlayan yönetim kurulu üyelerine de ayrıca teşekkür etti.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın