Aygül’den Engelliler Haftası Mesajı

Yeniden Refah Partisi Arifiye İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Aygül, Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Aygül yaptığı açıklamada; “Sevgisizlik dışında aşılmayacak bir engel yoktur” dedi. Yeniden Refah Partisi Arifiye İlçe Başkan Yardımıcısı Hüseyin Aygül, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Engelli kardeşlerimizi sadece engelliler haftasında değil her zaman hatırlamaya çalışıyoruz. Her insanın bir engelli adayı […]

 Aygül’den Engelliler Haftası Mesajı

12.05.2022 - 8:50

Güncelleme : 12.05.2022 - 8:50

Yeniden Refah Partisi Arifiye İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Aygül, Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Aygül yaptığı açıklamada; “Sevgisizlik dışında aşılmayacak bir engel yoktur” dedi.

Yeniden Refah Partisi Arifiye İlçe Başkan Yardımıcısı Hüseyin Aygül, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Engelli kardeşlerimizi sadece engelliler haftasında değil her zaman hatırlamaya çalışıyoruz. Her insanın bir engelli adayı olduğunu unutmadan engelli kardeşlerimiz ile birlikte hayatın doğal akışı içinde bütün engelleri birlikte aşacağımıza inanıyoruz. Bizim nazarımızda sevgisizlik dışında aşılmayacak bir engel yoktur.

Ben de iki engelli çock babası olarak her zaman engellilerimizin her daim yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Ulaşımdan eğitime, çalışma hayatından sağlık hizmetlerine varıncaya kadar her alanda engellilerimize güzel bir hayat sunmayı insani ve hukuki sorumluluğumuz olarak görüyoruz.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle, Engelliler Haftasında tüm engelli kardeşlerimize sevgi ve saygılarımı sunuyor; başarı ve esenlik dolu yıllar diliyorum.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın