Bakan Mustafa Varank’ın İlçemizde ki fabrika ziyaretlerinden…

Geçtiğimiz günlerde ilimize gelen Sanayi ve Teknoloji  Bakanı Mustafa Varank,  İlçemiz 1. Organize Sanayi Bölgesinde  yerleşkesi bulunan Neutec İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’i ve İlçemiz Fatih Mahallesinde yerleşkesi bulunan Yazkar Klima ve Soğutma A.Ş’i  ziyaret etmişti. İlk olarak Neutec İlaç Fabrikasını ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Valimiz Ahmet Hamdi Nayir ve beraberindekiler, […]

 Bakan Mustafa Varank’ın İlçemizde ki fabrika ziyaretlerinden…

24.02.2020 - 17:20

Güncelleme : 24.02.2020 - 17:20

Geçtiğimiz günlerde ilimize gelen Sanayi ve Teknoloji  Bakanı Mustafa Varank,  İlçemiz 1. Organize Sanayi Bölgesinde  yerleşkesi bulunan Neutec İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’i ve İlçemiz Fatih Mahallesinde yerleşkesi bulunan Yazkar Klima ve Soğutma A.Ş’i  ziyaret etmişti.
İlk olarak Neutec İlaç Fabrikasını ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Valimiz Ahmet Hamdi Nayir ve beraberindekiler, İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Neutec İlaç Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bilgiç’in içinde bulunduğu protokol üyeleri tarafından karşılandı.
Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank,  Neutec İlaç Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bilgiç ve firma yetkililerinden bilgiler alarak fabrikada incelemelerde bulundu.
Daha sonra  Yazkar Klima ve Soğutma A.Ş’i  ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji BakanımızMustafa Varank ve beraberindekiler burada fabrika sahipleri Ali Yazıcı ve Cemal Yazıcı tarafından karşılandı.
Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank,  Yazkar Klima ve Soğutma Fabrikası Genel Müdürü  Ali Yazıcı ve firma yetkililerinden bilgiler alarak fabrikada incelemelerde bulundu…

Bu ziyaretlerden geride kalanlar…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın