‘Baro Başkanlığı’na yeniden adayım.’

Sakarya Baro Başkanı Abdurrahim Burak 54. Olağan Genel Kurulu’nda Baro Başkanlığı’na yeniden aday olduğunu açıkladı. Başkan BUrak’ın adaylık açıklaması; Kıymetli meslektaşlarım, mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum Sakarya Barosu’na, sizlerin takdiri ve teveccühü ile Başkan olarak hizmet etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. İlgili Haber Sakarya ‘Bisiklet Dostu Şehir’ unvanını kazandı Görev süremiz boyunca, sevgi, samimiyet […]

 ‘Baro Başkanlığı’na yeniden adayım.’

17.09.2020 - 21:55

Güncelleme : 17.09.2020 - 21:55

Sakarya Baro Başkanı Abdurrahim Burak 54. Olağan Genel Kurulu’nda Baro Başkanlığı’na yeniden aday olduğunu açıkladı.

Başkan BUrak’ın adaylık açıklaması;

Kıymetli meslektaşlarım, mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum Sakarya Barosu’na, sizlerin takdiri ve teveccühü ile Başkan olarak hizmet etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyorum.

Görev süremiz boyunca, sevgi, samimiyet ve yardımlaşma üzerine tesis ettiğimiz hizmet anlayışımızda, sizlerin acısını ve sevincini paylaşmaya, mesleki ve özel sorunları çözmeye gayret ettik, her konuda yardımcı olmaya çalıştık. Dayanışma ve inançla yargının tam bağımsız olması, savunmanın hak ettiği itibari elde etmesi, avukatların elde edilmekte geç kalınmış haklarına ulaşabilmesi ve avukatların sorunlarına çözüm üretebilmek için, yorulmadan var gücümüz ile çalıştık.

Görev süremizde, kararlılıkla omuz omuza birçok mücadele verdik, kazanım elde ettik. Bu mücadeleyi sürdürmek, mesleğin hak ettiği tüm kazanımları elde etmesini sağlamak ve yarım kalan hizmetlerimizi tamamlayabilmek için, Ekim ayında yapılacak Sakarya Barosu 54. Olağan Genel Kurulu’nda Baro Başkanlığı’na yeniden adayım.

Edindiğimiz tecrübe ve sizlerin eleştirilerini de dikkate alarak, eksikliklerimizi tespit ederek, büyük bir kararlılık ve azimle, güçlü bir yönetim ve katılımcı bir anlayışla görevi yeniden üstlenmeye adayız. Tek gayemiz yine meslek ve meslektaşlarımız olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, Genel Kurulumuzda Baro Başkanlığına, yönetim kuruluna ve diğer kurullara aday olacak tüm meslektaşlarıma başarılar diliyorum

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın