Başkan Ekrem Yüce’den Yeni hizmet Binasına hayırlı olsun ziyareti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce yapımı yeni tamamlanarak hizmete giren belediye hizmet binasını ziyaret etti. Başkanlık makamında bir süre Başkan Krakullukçu ile sohbet eden Başkan Yüce; ”Yeni binanın hayırlı olmasını dileyerek,nazik misafirperverlikden dolayı da teşekkür etti. Başkan Yüce,yeni hizmet binasında birimleri gezerek çalışanlara da kolaylıklar diledi. İlgili Haber Elektrikli araçlar SATSO’da şarj olacak Başkan […]

 Başkan Ekrem Yüce’den Yeni hizmet Binasına hayırlı olsun ziyareti

08.03.2023 - 19:26

Güncelleme : 08.03.2023 - 19:26

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce yapımı yeni tamamlanarak hizmete giren belediye hizmet binasını ziyaret etti.

Başkanlık makamında bir süre Başkan Krakullukçu ile sohbet eden Başkan Yüce; ”Yeni binanın hayırlı olmasını dileyerek,nazik misafirperverlikden dolayı da teşekkür etti.

Başkan Yüce,yeni hizmet binasında birimleri gezerek çalışanlara da kolaylıklar diledi.

Başkan Karakullukçu’da ; ” Sakarya’mız için gündüz gece çalışan değerli Başkanımıza güzel düşünceleri ve nazik ziyaretlerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum”dedi.

Çocuk parkında inceleme

Başkan Ekrem Yüce Arifiye’de çalışmalarına devam edilen çocuk parkında da incelemelerde bulundu.

Başkan Yüce parkta bulunan minikler ile oyunlar oynadı.

Arifiye esnafı ve vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Yüce;’Şehrimizin her noktasında çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz.”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın