Başkan Fehmi Çelebi: Bu gurur hepimizin!

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, bayramın 2.günü hizmet binasında bayramlaşma programı düzenledi. AK Parti 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, MÜSİAD Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Sakarya Ağır Ceza Hakimi Hakan İskender, Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fehmi Çelebi ile dernek yönetim […]

 Başkan Fehmi Çelebi: Bu gurur hepimizin!

04.05.2022 - 19:30

Güncelleme : 04.05.2022 - 19:30

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, bayramın 2.günü hizmet binasında bayramlaşma programı düzenledi.

AK Parti 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, MÜSİAD Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Sakarya Ağır Ceza Hakimi Hakan İskender, Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fehmi Çelebi ile dernek yönetim ve üyeleri; Yenidoğan Mahallesi, Yenibosna Caddesi No:57 Adapazarı’nda bulunan hizmet binasında bayramlaşma program etkinliği için biraraya geldiler.

Programda konuşma yapan Başkan Fehmi Çelebi, Sakaryaspor’un 1. Lig’e yükselmesi ve uzun bir aradan sonra Süper Lig’te şampiyon olan Trabzonspor ile birlikte 3 bayramı birarada yaşadıklarını belirterek sevinçli ve gururlu olduğunu söyledi.

Başkan Çelebi, tüm islam aleminin Ramazan Bayramı’nı canı gönülden kutladıklarını belirttiği konuşmasında, Sakaryaspor ve Trabzonspor’lu yönetici ve sporculara bu sevinci yaşattıkları için de dernek olarak teşekkürlerini ileterek başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın