Başkan ŞAHİN ziyaretlerini sürdürüyor

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin Genel Sekreter Hidayet Yiğit ile birlikte şehirde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Sakarya’nın tanımış iş insanı  SYKD Üyesi  Akif Yılmaz, Uzun Çarşı kuyumcu esnaflarından SYKD kurucu Üyesi İhsan Yıldırım, eski İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı SYKD Kurucu Üyesi Hüsnü Gürpınar, SYKD Kurucu Üyesi Yüksel Ayanoğlu, SYKD Kurucu Üyesi Yusuf Atılgan, […]

 Başkan ŞAHİN ziyaretlerini sürdürüyor

06.05.2022 - 18:56

Güncelleme : 06.05.2022 - 18:56

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin Genel Sekreter Hidayet Yiğit ile birlikte şehirde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Sakarya’nın tanımış iş insanı  SYKD Üyesi  Akif Yılmaz, Uzun Çarşı kuyumcu esnaflarından SYKD kurucu Üyesi İhsan Yıldırım, eski İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı SYKD Kurucu Üyesi Hüsnü Gürpınar, SYKD Kurucu Üyesi Yüksel Ayanoğlu, SYKD Kurucu Üyesi Yusuf Atılgan, Şehrimizin tanınmış kanaat önderlerinden Ali Özkan ile bir araya gelerek karşılıklı fikir ve görüş alışverişinde bulundular.

Günün son ziyaretini de Yazar Fahri Tuna SYKD Kurucu Üyesi SYKD Otağına gelerek Başkan Şahin ve Yönetim Kurulu’na başarı dileklerini iletti.

Başkan Şahin tüm ev sahibi  Kurucu Üyelerine göstermiş oldukları samimi misafirperverliklerinden dolayı, Yazar Fahri Tuna’ya da nazik ziyareti için teşekkür etti…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın