Başkan YETER’den Kadir Gecesi mesajı

Mübarek Kadir gecesi dolayısı ile Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Yönetim adına Başkan Fatih Fahri YETER bir tebrik mesajı yayımladı. Başkan YETER mesajnda; ”11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayının son günlerini idrak ederken, Kur’an-ı Kerim’de bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye […]

 Başkan YETER’den Kadir Gecesi mesajı

27.04.2022 - 17:13

Güncelleme : 27.04.2022 - 17:13

Mübarek Kadir gecesi dolayısı ile Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Yönetim adına Başkan Fatih Fahri YETER bir tebrik mesajı yayımladı.

Başkan YETER mesajnda;

”11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayının son günlerini idrak ederken, Kur’an-ı Kerim’de bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır.

Mübarek Kadir Gecesi’nde tüm dualarınızın ve ibadetlerinizin kabul olmasını temenni eder, bu gecenin ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa iyilik, güzellik ve hayırlar getirmesini diliyorum.”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın