Batu Efe Delikanlı Oldu

Adapazarı Budaklar Mahallesinde hafta sonunda düzenlenen sünnet cemiyetiyle Batu Efe Mutlu delikanlı oldu. Burcu-Emrah Mutlu çiftinin oğulları Batu Efe için cumartesi gecesi dartılı keşkek ikramının da yapıldığı davullu-zurnalı eğlenti düzenlendi. Uzun yıllar servis taşımacılığı yapan Dede Ahmet Altındağ ve Anneannesi Nuray Altındağ torunlarının ilk mürüvvetinde misafirlerle yakından ilgilenirken, teyzesi Dilek Altındağ ve diğer aile büyükleri […]

 Batu Efe Delikanlı Oldu

14.11.2022 - 17:17

Güncelleme : 14.11.2022 - 17:17

Adapazarı Budaklar Mahallesinde hafta sonunda düzenlenen sünnet cemiyetiyle Batu Efe Mutlu delikanlı oldu.

Burcu-Emrah Mutlu çiftinin oğulları Batu Efe için cumartesi gecesi dartılı keşkek ikramının da yapıldığı davullu-zurnalı eğlenti düzenlendi.

Uzun yıllar servis taşımacılığı yapan Dede Ahmet Altındağ ve Anneannesi Nuray Altındağ torunlarının ilk mürüvvetinde misafirlerle yakından ilgilenirken, teyzesi Dilek Altındağ ve diğer aile büyükleri biricik yeğenlerinin cemiyetinin en güzel şekilde gerçekleşmesi için büyük çaba gösterdiler.

Kına gecesinde annesi Burcu Mutlu ve babası Emrah Mutlu ile birlikte yanan meşaleler arasından alkışlar eşliğinde eğlentinin yapıldığı meydana yürüyen Batu Efe’ye tüm davetliler “Allah damatlığını da göstersin” dileğinde bulundular.

Delikanlılığa adım atan Batu Efe Mutlu’nun sünnet cemiyeti dolayısıyla pazar günü de Budaklar Mahallesindeki ‘Dernekkırı Milletevi’ bahçesinde yemek ikramıyla birlikte Mevlid-i Şerif okundu. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın