BİK Müdürü Çorbacı’dan Durmuş’a İade-i ziyaret

Geçtiğimiz aylarda Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürlüğü görevine atanan İbrahim Çorbacı, hayırlı olsun ziyaretine gelen İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a iadeiziyarette bulundu. Daha önce uzun yıllar İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten BİK Şube Müdürü İbrahim Çorbacı, salgın nedeniyle sıkıntılı günler yaşadığımız bu zamanda sağlık teşkilatından sonra fedakârca görev yapan millî […]

 BİK Müdürü Çorbacı’dan Durmuş’a İade-i ziyaret

10.09.2020 - 19:23

Güncelleme : 10.09.2020 - 19:23

Geçtiğimiz aylarda Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürlüğü görevine atanan İbrahim Çorbacı, hayırlı olsun ziyaretine gelen İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a iadeiziyarette bulundu.

Daha önce uzun yıllar İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten BİK Şube Müdürü İbrahim Çorbacı, salgın nedeniyle sıkıntılı günler yaşadığımız bu zamanda sağlık teşkilatından sonra fedakârca görev yapan millî eğitim camiasına toplum olarak teşekkür borçlu olduklarını ifade ederek 21 Eylül’de başlayacak yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretten büyük memnunluk duyduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da Sakarya genelinde tüm okullarımızın eğitim-öğretime hazır olduğunu belirterek “Çocuklarımızı çok özledik. Ciğerparelerimizi sağlıklı bir şekilde  okullarımızda misafir etmek için tüm eğitim camiası göreve hazırdır.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın