CHP Arifiye Örgütünden İYİ Partiye ziyaret

   CHP Ariifye İlçe Tşklialtı Millet ittifakı ortaklarından İYİ Parti Arifiye ilçe başkanlığına ilçenin sorunlarını görüşmek ve önümüzdeki süreçte birlikteliği güçlendirmek için bir ziyaret gerçekleştirdi.      İYİ Parti Arifiye ilçe binasında gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Başkanı Ali Gökpınar ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları başkanı ve Arifiye Belediye Meclis Üyesi Ferudun Adıyamanın’da […]

 CHP Arifiye Örgütünden İYİ Partiye ziyaret

06.09.2020 - 22:52

Güncelleme : 06.09.2020 - 22:52

   CHP Ariifye İlçe Tşklialtı Millet ittifakı ortaklarından İYİ Parti Arifiye ilçe başkanlığına ilçenin sorunlarını görüşmek ve önümüzdeki süreçte birlikteliği güçlendirmek için bir ziyaret gerçekleştirdi.

     İYİ Parti Arifiye ilçe binasında gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Başkanı Ali Gökpınar ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları başkanı ve Arifiye Belediye Meclis Üyesi Ferudun Adıyamanın’da olduğu bir heyet katıldı.

    Gerçekleşen ziyarette CHP İlçe heyetini İYİ Parti Arifiye ilçe başkanı Özcan TURGUT ve yöneticileri karşıladı.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştiği belirtiln ziyarette birlikte çaylar içilerek ,Arifiye ilçesinin ulaşım sorunu, otopark sorunu gibi ilçenin sorunları değerlendirildi.

    Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanı Ali GÖKPINAR ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada;’Siyasi partiler demokrasinin olmazsa olmazlarıdır. Bir yerde demokrasinin var olabilmesi için orada siyasi partilerin, farklı görüşlerin, farklı ses ve renklerin olması gerekir. Arifiye ilçemize şöyle baktığınızda yelpazesinin geniş olduğunu görürsünüz, farklı renk farklı mezhep farklı etnik köken işte tüm bunlar bizim zenginliğimizdir. Bizler demokrasinin farklı seslerle birlikte ortak aklı esas alarak başarıya ulaşacağına inanıyoruz. Arifiyemizin iyi hizmetlere ulaşabilmesi için çalmadık kapı bırakmayacağız çünkü bizler Arifiyemize gönülden bağlıyız birlikte sorunları çözeceğiz.’dedi.

    İYİ Parti ilçe başkanı Özcan TURGUT ziyaret için memnuniyetini dile getirerek,misaifirlerini kapıya kadar uğurlayarak yolcu etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın