CHP İl Başkanı Keleş, Arifiye’de Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Arifiye ilçesinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi. CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “Muhtarlarımızın bizim için yeri ayrı. Yaptıkları işin doğasında insan olan muhtarlarımız, bölgelerindeki her işleyişten haberdar, sorunlara vakıf ve çalışkan kişiler” dedi. CHP Sakarya İl Başkanlığı, Arifiye ilçemizde mahalle muhtarları ile bir araya […]

 CHP İl Başkanı Keleş, Arifiye’de Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

18.11.2020 - 12:34

Güncelleme : 18.11.2020 - 12:34

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Arifiye ilçesinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi. CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “Muhtarlarımızın bizim için yeri ayrı. Yaptıkları işin doğasında insan olan muhtarlarımız, bölgelerindeki her işleyişten haberdar, sorunlara vakıf ve çalışkan kişiler” dedi.

CHP Sakarya İl Başkanlığı, Arifiye ilçemizde mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Arifbey Mahallesi, Neviye Mahallesi, Hacıköy Mahallesi, Karaaptiler Mahallesi, Kirazca Mahallesi, Çaybaşıfuadiye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi’ne gerçekleşen ziyaretlerde CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar, İl ve İlçe Başkan Yardımcıları yer aldı. Pandemi tedbirlerine uyulan ziyaretlerde, ilçenin ve mahallelerin sorunları üzerine konuşuldu.

Ziyaretlerle ilgili açıklamayı İl Başkanı Ecevit Keleş yaptı. Muhtarların kendileri için önemine değinen Keleş, “Muhtarlarımızın bizim için yeri ayrı. Yaptıkları işin doğasında insan olan muhtarlarımız, bölgelerindeki her işleyişten haberdar, sorunlara vakıf ve çalışkan kişiler.

Bu kapsamda Arifiye ilçemize yaptığımız ziyarette muhtarlarımızla bir araya gelerek onların düşüncelerine ve fikirlerine kulak verdik. Bölge üstüne sohbetler ederek eksiklikleri not aldık. Mahallelerindeki COVİD-19 durumunu değerlendirdik. Gösterdikleri ilgi ve misafirperverlik için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, şehrimizin isteklerine cevap vermek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın