CHP Lideri taziye için Sakarya’ya geldi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eski basın danışmanı, RTÜK Üyesi olan Okan Konuralp’in teyzesi Nilgün Üstün’ün vefatı üzerine taziye için Sakarya’ya geldi. İstanbul’da iş insanı Murtaza Çelikel’in cenaze törenine katıldığı için Okan Konuralp’in teyzesinin cenazesine katılamayan Kılıçdaroğlu, İstanbul’daki cenaze törenin ardından Sakarya’ya gelerek Konuralp’e taziye ziyaretinde bulundu. Konuralp’in Serdivan ilçesi Beşköprü Mahallesi’ndeki evine gelen Kılıçdaroğlu’na CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, […]

 CHP Lideri taziye için Sakarya’ya geldi.

05.08.2020 - 22:58

Güncelleme : 05.08.2020 - 22:58

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eski basın danışmanı, RTÜK Üyesi olan Okan Konuralp’in teyzesi Nilgün Üstün’ün vefatı üzerine taziye için Sakarya’ya geldi.

İstanbul’da iş insanı Murtaza Çelikel’in cenaze törenine katıldığı için Okan Konuralp’in teyzesinin cenazesine katılamayan Kılıçdaroğlu, İstanbul’daki cenaze törenin ardından Sakarya’ya gelerek Konuralp’e taziye ziyaretinde bulundu.

Konuralp’in Serdivan ilçesi Beşköprü Mahallesi’ndeki evine gelen Kılıçdaroğlu’na CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Parti Meclis Üyesi Ayça Taşkent, Merkez İlçe Başkanı Füsun Çetin ve Sakarya parti yönetimi de eşlik etti.

Kılıçdaroğlu, cenaze evinde Okan Konuralp’e taziye ziyaretini gerçekleştirdikten sonra Sakarya’dan ayrıldı

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın