Çınardibi Mahallesinde İncelemelerde Bulundu…

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Çınardibi mahallesinde incelemelerde bulundu. İncelemelerde Kaymakamımız Dınkırcı ile birlikte, İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli,İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç,İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek ve İlçe Sosyal ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl katıldılar.     Çınardibi Mahallesi Muhtarı Tuncay Kaya tarafından karşılanan Kaymakamımız Bekir Dınkırcı;  Mahalle sorunlarıyla ilgili Mahalle […]

 Çınardibi Mahallesinde İncelemelerde Bulundu…

18.03.2021 - 0:21

Güncelleme : 18.03.2021 - 0:21

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Çınardibi mahallesinde incelemelerde bulundu. İncelemelerde Kaymakamımız Dınkırcı ile birlikte, İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli,İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç,İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek ve İlçe Sosyal ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl katıldılar.
   

Çınardibi Mahallesi Muhtarı Tuncay Kaya tarafından karşılanan Kaymakamımız Bekir Dınkırcı;  Mahalle sorunlarıyla ilgili Mahalle Muhtarı Tuncay Kaya ve ihtiyar heyeti üyelerinden bilgiler alarak, vatandaşların taleplerini dinledi. Koronavirüsle mücadele, asayiş hizmetleri, tarım, eğitim, sağlık vb. konularda açıklamalarda bulunarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
   

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Koronavirüsle topyekün mücadele konusunda vatandaşlarımıza maske, mesafe, temizlik konularında hatırlatmalar yaparak; Kurallara uymayanlar hakkında da yasal mevzuat hükümleri çerçevesinde gerekli işlemlerin de kamu sağlığı açısından tesis edileceğini de ifade ederek Koronavirüsle mücadelede toplumun tüm katmanlarının aynı anda mücadelesini önemini örnekleriyle açıkladı.
 

Akabinde İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Çınardibi Muhtarı Tuncay Kaya’ya ait ceviz bahçesinde incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Çınardibi Mahallesinde ceviz, trabzon hurması, ve yerine göre kivi yetiştiriciliğinin ekonomik olduğunu örnekleriyle açıklayarak; Meyveciliğe başlamadan önce toprak tahlili yapılmasını, ayrıca tarım sigortası yapılmasını tavsiye etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın