Cumhurbaşkanı Erdoğan Arifiye’ye geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti öncesi de Vali Kaldırım Tank Palet Fabrikası’nda incelemelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti öncesi Arifiye ilçesindeki Tank Palet Fabrikası’nda hazırlıklar tamamlandı. Vali Çetin Oktay Kaldırım, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri öncesi hazırlıkların yapıldığı alanlarda incelemelerde bulundu. Vali Kaldırım aynı zamanda BMC Savunma Genel Müdürü Mehmet Karaaslan’dan […]

 Cumhurbaşkanı Erdoğan Arifiye’ye geliyor

09.01.2023 - 11:04

Güncelleme : 09.01.2023 - 19:20

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti öncesi de Vali Kaldırım Tank Palet Fabrikası’nda incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti öncesi Arifiye ilçesindeki Tank Palet Fabrikası’nda hazırlıklar tamamlandı.

Vali Çetin Oktay Kaldırım, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri öncesi hazırlıkların yapıldığı alanlarda incelemelerde bulundu. Vali Kaldırım aynı zamanda BMC Savunma Genel Müdürü Mehmet Karaaslan’dan hazırlıklar hakkında bilgi aldı.
Erdoğan, Arifiye ilçesindeki Tank Palet Fabrikası’nın üretmiş olduğu obüs tanklarının orduya verilmesi nedeniyle tören için Sakarya’ya gelecek. Erdoğan’ın saat 12:00 gibi Sakarya’da olacağı burada bir saatlik programın ardından Ankara’ya döneceği öğrenildi. Tören için fabrikanın bahçesine bin kişilik organizasyon yapıldığı öğrenildi.

Bugün yapılacak olan kabine toplantısı nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan Arifiye’deki törenin ardından helikopter ile direkt Ankara’ya uçacak. Kabinedeki önemli konular ve yoğun program yüzünden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şehir merkezine uğramayacağı öğrenildi.

haberfokus.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın