Daimi İşçi Alımı Noter Kurası İle Belirlendi

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde, daimi işçi alımı kura çekilişi, noter huzurunda bugün saat 11.00 de yapıldı. Tüm dünyayı ve ülkemizi tehdit eden yeni COVİD-19 salgınına karşı, adayların tek tek ateşleri ölçüldü, el dezenfektanı yapıldı ve maske dağıtıldı.     Kura çekiminden önce kısa bir konuşma yapan Bölge Müdürü Ziya Polat’’ Kurumuzda çalışmak üzere daimi işçi […]

 Daimi İşçi Alımı Noter Kurası İle Belirlendi

20.08.2020 - 21:31

Güncelleme : 20.08.2020 - 21:31

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde, daimi işçi alımı kura çekilişi, noter huzurunda bugün saat 11.00 de yapıldı.

Tüm dünyayı ve ülkemizi tehdit eden yeni COVİD-19 salgınına karşı, adayların tek tek ateşleri ölçüldü, el dezenfektanı yapıldı ve maske dağıtıldı.    

Kura çekiminden önce kısa bir konuşma yapan Bölge Müdürü Ziya Polat’’ Kurumuzda çalışmak üzere daimi işçi alımı kura çekilişine hoş geldiniz. Genel Müdürlüğümüzün talimatları doğrultusunda, söz konusu 487 aday içerisinden noter huzurunda çekilişimizi gerçekleştireceğiz. Şunu herkesin bilmesini isterim ki, her şey şeffaf ve net bir şekilde yapılıyor. Bizler için kul hakkı her şeyden önemlidir.  Noter huzurunda yapılacak olan kura çekilişine gelen adaylar olarak buna şahit olun. Kura çekimine gelmeyenlere de şahitlik yapın Kura çekimi sonucunda isimleri çıkan adayların tamamı sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanmış olacaktır. Kura çekilişimiz herkese hayırlı uğurlu olsun. ’dedi.  

Sakarya 3. Noterliği yetkilileri tarafından aday vatandaşlara çekiliş ile ilgili bilgi verilerek kura çekimine geçildi.   Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde, noter huzurunda yapılan çekilişte, müracaat sayısı, talep sayısının 4 katını geçen meslekler için 4 kat asil, 4 kat yedek adayların belirlenmesi amacıyla; Sakarya İli için, iş makinesi  operatörü 20 asil ve 9 yedek, Traktör Operatörü 4 asil ve 4 yedek, Kocaeli İli için, iş makinesi operatörü 4 asil ve 4 yedek kura çekimi yapılarak gerçekleşti.  

Noter Kura sonuçları Bölge Müdürlüğümüz https://sakaryaobm.ogm.gov.tr web sayfasında 24-26/08/2020 tarihleri arasında ilan edilecektir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın