Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, İl Müftülüğünü ziyaret etti…

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kurban Hizmetleri Faaliyetleri Kapsamında geldiği Sakarya’da İl Müftülüğünü ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Başkanlık Müşaviri iken Cumhurbaşkanlığının 24.04.2020 tarihli İl Müftüleri Kararnamesi ile Sakarya İl Müftüsü olarak atanan Hasan BAŞİŞ için düzenlenen cübbe giyme töreninin ardından Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Ali Erbaş, yeni görevinin kendisi ve Sakarya için hayırlı […]

 Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, İl Müftülüğünü ziyaret etti…

30.07.2020 - 21:25

Güncelleme : 30.07.2020 - 21:25

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kurban Hizmetleri Faaliyetleri Kapsamında geldiği Sakarya’da İl Müftülüğünü ziyaret etti.

Geçtiğimiz aylarda Başkanlık Müşaviri iken Cumhurbaşkanlığının 24.04.2020 tarihli İl Müftüleri Kararnamesi ile Sakarya İl Müftüsü olarak atanan Hasan BAŞİŞ için düzenlenen cübbe giyme töreninin ardından Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Ali Erbaş, yeni görevinin kendisi ve Sakarya için hayırlı olmasını temenni ederek Sakarya İl Müftüsü Hasan BAŞİŞ’ E yeni görevinde üstün başarılar diledi.

İl ve İlçe Müftülüklerimizce yürütülen hizmetler hakkında İl Müftüsü BAŞİŞ’ten bilgiler ALAN Sayın Prof. Dr. Ali ERBAŞ , yapılan başarılı çalışmalardan dolayı memnuniyetini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti. Bundan sonraki yapılacak hayırlı hizmetler için başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın