Dostlar Cağ Kebap 2. şubesini açtı.

Dostlar Cağ Kebap, Arifiye’de 2. şubesini açtı. Arifiye İlçe Protokolünden geniş katılımın yer aldığı açılış programında Dostlar Cağ Kebap’ı seven müşterileri ve dostları yalnız bırakmadı. Dualar eşliğinde yapılan açılışa Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye İlçe protokolü,Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi İş İnsanı Mükerrem Koç,Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve Yönetimi,Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye […]

 Dostlar Cağ Kebap 2. şubesini açtı.

02.12.2021 - 15:44

Güncelleme : 02.12.2021 - 15:47

Dostlar Cağ Kebap, Arifiye’de 2. şubesini açtı. Arifiye İlçe Protokolünden geniş katılımın yer aldığı açılış programında Dostlar Cağ Kebap’ı seven müşterileri ve dostları yalnız bırakmadı.

Dualar eşliğinde yapılan açılışa Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye İlçe protokolü,Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi İş İnsanı Mükerrem Koç,Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve Yönetimi,Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye meclis üyeleri,ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetimi,STK temsilcileri,esnaf ve vatandaşlar yalnız bırakmadı.

Dostlar Cağ Kebap İşletme Sahibi Müdesim Özen açılışa katılan tüm misafirler ile yakından ilgilenirken,Arifiye’lilere 2.şube ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın