Düğününde annesinin diktiği gelinliği giydi

Erdemir ve Kınalı ailelerinin çocukları Beyza Erdemir ile Onur Kınalı kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğün töreniyle mutluluğa yelken açtılar. Duygular Garden Kır Bahçesinde gerçekleşen düğünde terzi annesinin diktiği gelinliği giyen Beyza Erdemir ile Toyota Fabrikasında çalışan Onur Kınalı’nın nikahını Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu kıydı. Nikah cüzdanını genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek veren Başkan […]

 Düğününde annesinin diktiği gelinliği giydi

06.09.2022 - 18:45

Güncelleme : 06.09.2022 - 18:46

Erdemir ve Kınalı ailelerinin çocukları Beyza Erdemir ile Onur Kınalı kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğün töreniyle mutluluğa yelken açtılar.

Duygular Garden Kır Bahçesinde gerçekleşen düğünde terzi annesinin diktiği gelinliği giyen Beyza Erdemir ile Toyota Fabrikasında çalışan Onur Kınalı’nın nikahını Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu kıydı.

Nikah cüzdanını genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek veren Başkan Işıksu evlilik birliğinin Erdemir ve Kınalı ailelerine hayırlı olmasını diledi.

Uzun yıllardır çalıştığı gelinlik firmasında çok sayıda genç kızımıza gelinlik diken Terzi Mine Erdemir’in kızının en mutlu gününde özel olarak tasarlayıp diktiği gelinlik düğüne katılan davetliler tarafından büyük beğeni gördü.

Mutluluğa yelken açan Beyza ve Onur Kınalı çifti düğünlerinde sevdikleriyle birlikte bol bol eğlenirken, İslam ve İbrahim Arıkan firması ekibi çektiği fotoğraflar ve videolarla bu mutlu geceyi ölümsüzleştirdiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın