DÜNYA Gazetesi çalışanları yeni ismiyle yoluna devam edecek

Türkiye’nin en uzun soluklu yayın organlarından DÜNYA Gazetesi’nde çalışan ekip, yollarına ‘Nasıl Bir Ekonomi’  isimli yeni bir gazete ile devam edecek. DÜNYA’nın isim hakkının kullanım süresini içeren sözleşmenin yenilenmemesi nedeniyle Cuma günkü DÜNYA Gazetesi’nde, DÜNYA ÇALIŞANLARI imzasıyla yayınlanan ‘Zorunlu bir veda… Yeni bir başlangıç’ yazısıyla konu hakkında kamuoyuna bilgilendirme yapılmıştı. 3 yıl önce, Hakan Güldağ […]

 DÜNYA Gazetesi çalışanları yeni ismiyle yoluna devam edecek

20.11.2022 - 17:06

Güncelleme : 20.11.2022 - 17:06

Türkiye’nin en uzun soluklu yayın organlarından DÜNYA Gazetesi’nde çalışan ekip, yollarına Nasıl Bir Ekonomi’  isimli yeni bir gazete ile devam edecek.

DÜNYA’nın isim hakkının kullanım süresini içeren sözleşmenin yenilenmemesi nedeniyle Cuma günkü DÜNYA Gazetesi’nde, DÜNYA ÇALIŞANLARI imzasıyla yayınlanan ‘Zorunlu bir veda… Yeni bir başlangıç’ yazısıyla konu hakkında kamuoyuna bilgilendirme yapılmıştı.

3 yıl önce, Hakan Güldağ liderliğinde kurulan ekip 21 Kasım pazartesi günü itibarıyla yine Hakan Güldağ liderliğinde ‘Nasıl Bir Ekonomi’ isimli gazete ile yoluna devam edecek.

Gazete günlük olarak basılacak ve Nasıl Bir Ekonomi ismi ile abonelerine ulaştırılacak. Basılı gazetenin haricinde Online haberlere ise www.ekonomim.com adresinden ulaşılabilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın