Durmuş, Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı Kutladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir Kutlama Mesajı yayımladı. Yerel ve ulusal medyada görev yapan tüm basın mensuplarının ‘Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı tebrik eden Durmuş mesajında şu ifadelere yer verdi. Ülkemin Güzide Gazeteci ve Basın Mensupları! İlgili Haber ‘Bugün yapılan 113.427 test sonucunda 2.091 yeni hasta tespit […]

 Durmuş, Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı Kutladı.

24.07.2020 - 0:36

Güncelleme : 24.07.2020 - 0:36

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir Kutlama Mesajı yayımladı.

Yerel ve ulusal medyada görev yapan tüm basın mensuplarının ‘Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı tebrik eden Durmuş mesajında şu ifadelere yer verdi.

Ülkemin Güzide Gazeteci ve Basın Mensupları!

Hızla gelişen ve değişen dünyamızda doğru, tarafsız, değerlerimize saygılı ve hızlı habercilik anlayışı her geçen gün önem kazanmaktadır.

Değişime ayak uydurmak; güncel ve güvenilir olabilmenin ön koşuludur. Toplumu yönlendirme ve bilinçlendirme konusunda önemli bir misyona sahip yazılı ve görsel basın; bu gücü ülkenin istikbali için doğru ve isabetli kullandığı ölçüde değer kazanacaktır. Şüphesiz, yaşadığımız pek çok önemli olayda medyanın gücüne şahit olduk.

Aklını ve vicdanını rehber edinen, yaptığı işe yüreğini koyan, özveri ve gayretle işini her daim layıkıyla yaparak gündemdeki gelişmelerden bizleri haberdar eden değerli basın mensubu arkadaşlarımın “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı”nı tebrik ediyorum.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın