Durmuş; ‘İhanet, Boğazımızdan Geçmez Bizim’

’ Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Durmuş mesajında şu ifadelere yer verdi: İlgili Haber AKBURAK AİLESİNİN ACI GÜNÜ!.. İhanet, Boğazımızdan Geçmez Bizim 15 Temmuz, tarihin sayfalarına altın harflerle bir destan daha yazdığımız gündür çünkü kahramanlıklarla dolu geçmişimiz, millî ve manevi istikbalimizin teminatıdır. […]

 Durmuş; ‘İhanet, Boğazımızdan Geçmez Bizim’

15.07.2020 - 15:06

Güncelleme : 15.07.2020 - 15:06

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Durmuş mesajında şu ifadelere yer verdi:

İhanet, Boğazımızdan Geçmez Bizim

15 Temmuz, tarihin sayfalarına altın harflerle bir destan daha yazdığımız gündür çünkü kahramanlıklarla dolu geçmişimiz, millî ve manevi istikbalimizin teminatıdır.

1915’i “Kurtuluş” bilip nasıl gururla başımıza taç ettiysek 15 Temmuz’u da vatan hainliğine inen bir darbe olarak tarihe gömdük. Yeri göğü kahramanlık nidalarıyla inlettiğimiz o gün tüm dünya gördü ki bizim için her mücadele yeniden ve daha güçlü bir “diriliş”tir.

Darbelerin dur dediği selalardan, selaların dur dediği milletin direnişini gösteren Allah’a şükürler olsun. “Hakk’a tapan milletimin istiklaline” şükürler olsun.

“Bu vatan toprağın kara bağrında

  Sıradağlar gibi duranlarındır.”

15 Temmuz gecesi Türkiye Cumhuriyeti’nin birliğine ve milletin bütünlüğüne kаstedenlerin hаin plаnlarınа karşı durup cаnını siper eden tüm şehitlerimizi saygıyla, minnetle ve duаlаrlа аnıyorum. Ruhunuz şad olsun…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın