Enerji tasarrufuna dikkat çektiler

Büyükşehir Sosyal Gelişim Merkezi’nde eğitim gören engelli öğrenciler Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında hazırladıkları çizimleri merkezi ziyarete gelen misafirlerin dikkatine sunuyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi Engelsiz Hobi Kurslarında eğitim gören engelli öğrenciler Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında dikkat çeken bir çalışmaya daha imza attılar. Enerji tasarrufuna dikkat çekmek adına öğretmenleri refaketinde renkli çizimler yapan öğrencilerin […]

 Enerji tasarrufuna dikkat çektiler

18.01.2017 - 14:00

Güncelleme : 18.01.2017 - 14:07

Büyükşehir Sosyal Gelişim Merkezi’nde eğitim gören engelli öğrenciler Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında hazırladıkları çizimleri merkezi ziyarete gelen misafirlerin dikkatine sunuyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi Engelsiz Hobi Kurslarında eğitim gören engelli öğrenciler Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında dikkat çeken bir çalışmaya daha imza attılar. Enerji tasarrufuna dikkat çekmek adına öğretmenleri refaketinde renkli çizimler yapan öğrencilerin çalışmalarında daha yaşanabilir bir dünya teması öne çıktı.

Duyarlılık oluşturmak için
Tasarım dersi kapsamında hazırladıkları boyama çalışmalarını kordidorlar ve sınıf kapılarına asan öğrenciler; diğer kursiyer arkadaşlarında da enerji tasarrufu konusunda duyarlılık oluşturmayı hedeflediklerini anlattılar. Bilgisayar ve ofis ışıklarının kullanımında tasarrufun önemine de dikkat çeken öğrenciler, son olarak enerji ile ilgili çizgi film izleyerek günü noktaladılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın