Gazi ve Gazi Aileleri Onurlarına düzenlenen Kahvaltı Programında buluştular

19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle  Gazi ve Gazi Aileleri onuruna Karaaptiler Mahallesinde bulunan Gölya Tesislerinde kahvaltı programı düzenlendi. Programa Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutan V. Koray Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Cihat Kayaer, İlçe  Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Kenan Özer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel […]

 Gazi ve Gazi Aileleri Onurlarına düzenlenen Kahvaltı Programında buluştular

19.09.2022 - 19:27

Güncelleme : 19.09.2022 - 19:27

19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle  Gazi ve Gazi Aileleri onuruna Karaaptiler Mahallesinde bulunan Gölya Tesislerinde kahvaltı programı düzenlendi.

Programa Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutan V. Koray Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Cihat Kayaer, İlçe  Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Kenan Özer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl, Gazi ve Gazi Aileleri katıldılar.

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, programdan önce masaları tek tek dolaşarak Gazi ve Gazi Aileleri ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti.

Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu’nun hoşgeldiniz konuşmasından sonra söz alan

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı;

Ülke topraklarını korumak ve savunmak adına en güç koşullar altında bile canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen Gazi ve Gazilerimizin kıymetli ailelerine bir istekleri olup olmadığı sorarak, şehit ve gazi ailelerimizin her zaman yanında ve emirlerinde olduklarını,Vatanımız uğrunda hayatlarını kaybeden şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize Allah’tan rahmet, göstermiş olduğu kahramanlıkla gazilik unvanına erişen  hayattaki tüm gazilerimize de sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diledi.

Kaymakam Dınkırcı, Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Gününü kutlayarak; ”Şehitlerimize ve Gazilerimize canları ile kanları ile topraklarımızı vatan kıldıkları için minnet borcumuz olduğunu” belirterek; Tüm misafirlere Gazilerimiz onuruna verilen kahvaltı programına iştirak ettikleri için ” teşekkür” etti.

Kahvaltı  programına  katılan Gazi ve Gazi Aileleri Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’ya yakın ilgilerinden ve kahvaltı programından dolayı memnuniyetlerini belirttiler.

Gazi ve Gazi Aileleri onuruna düzenlenen kahvaltı programı İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli’nin yaptığı dua ile sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın