Gelecek Partisi Sakarya Patili Dostlarını Unutmadı..

“Pandemi döneminde sokak hayvanları restoranları kapalı ve kısıtlamaların olmasından dolayı yemek bulmakta zorlanıyor. Korona virüs vatandaşları olduğu gibi hayvanları da etkilemiş durumda. Yiyecek ve içecek sektörünün kısıtlanmasıyla beraber hayvanlar yemek konusunda sıkıntı çekerken Gelecek Partisi Sakarya  İl  Yönetim Kurulu Üyesi Murat Haliloğlu’nun sokak hayvanları için başlattığı kampanyaya İl yönetimi ve ilçe yönetimi destekledi. Gelecek Partisi […]

 Gelecek Partisi Sakarya Patili Dostlarını Unutmadı..

11.04.2021 - 16:41

Güncelleme : 11.04.2021 - 16:41

“Pandemi döneminde sokak hayvanları restoranları kapalı ve kısıtlamaların olmasından dolayı yemek bulmakta zorlanıyor. Korona virüs vatandaşları olduğu gibi hayvanları da etkilemiş durumda. Yiyecek ve içecek sektörünün kısıtlanmasıyla beraber hayvanlar yemek konusunda sıkıntı çekerken Gelecek Partisi Sakarya  İl  Yönetim Kurulu Üyesi Murat Haliloğlu’nun sokak hayvanları için başlattığı kampanyaya İl yönetimi ve ilçe yönetimi destekledi. Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Murat Haliloğlu’nun yanısıra Gelecek Partisi İl  Sosyal Politikalar Başkanı Sevilay Gönen,Adapazarı İlçe Başkan Yardımcısı Neriman Seçkin ,Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mevlütcan Seçkin’in de katıldığı projede çok sayıda sokak hayvanlarına mama dağıttılar.

Yönetim Kurulu Üyesi Murat Haliloğlu’, “Sakarya’da hayvan dostları olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Sevgili vatandaşlarımızdan ve hayvan severlerden bu süre içerisinde kapılarının önüne birer kap yemek artığı ve bir kap su koyabilirler.

Son olarak;”Gelecek Partisi Sakarya Teşkilatı olarak bütün Sakarya halkını sokak hayvanlarına sahip çıkmaya davet ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın