GENÇLER SAHNE’DE YARIŞIYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün her yıl düzenlemiş olduğu Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında “Sahne Sırası Sende” adlı, Gençler Arası Ses ve İcra yarışması Sakarya’da da  düzenlendi.    Gençler Arası Ses ve Müzik Yarışması 18-29 Yaş Türk Müziği, 18-29 Yaş Popüler Müzik yarışması olmak üzere  2 kategoride Erenler Gençlik Merkezi’nde konferans salonunda […]

 GENÇLER SAHNE’DE YARIŞIYOR

29.03.2022 - 16:07

Güncelleme : 29.03.2022 - 16:07

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün her yıl düzenlemiş olduğu Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında “Sahne Sırası Sende” adlı, Gençler Arası Ses ve İcra yarışması Sakarya’da da  düzenlendi.

   Gençler Arası Ses ve Müzik Yarışması 18-29 Yaş Türk Müziği, 18-29 Yaş Popüler Müzik yarışması olmak üzere  2 kategoride Erenler Gençlik Merkezi’nde konferans salonunda yapıldı.

   Yarışmaya Gençlik Hizmetleri Müdürü Yavuz Çangir, Erenler Gençlik Merkezi Müdürü Feramuz Maral, Erenler İlçe Spor Müdürü Özcan Çelikten’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Jüri üyeliğini Serdivan Gençlik Merkezi, Müzik Eğitmenlerinden Fatih Aydın, Adnan Bahadır ve Muhammet Göksu yaptı.

Popüler Müzik kategorisinde  Rabia Sultan Kılıç 1. Oldu, Türk Müziği Kategorisinde Elif Kayacan 1. olarak Bursa’da  yapılacak olan Bölge Finallerinde Sakarya ilimizi  temsil etmeye hak kazandılar.

Yarışmalar hafta boyunca devam edecek, 30 Mart Çarşamba Tiyatro yarışması Erol Olçok Konferans salonunda aynı gün içinde de Serdivan Belediye Konferans Salonunda Münazara Yarışması, 30-31 Mart’da devam edecek. 1 Nisan Cuma günü Erenler Gençlik Merkezinde Bilgi Yarışması yapılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın